opcje
drukuj

Wykładowcy - Trenerzy

Piotr Pudelski: Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania oraz podyplomowych studiów na Wydziale Informatyki. Od 2002 roku związany z rynkiem usług informatycznych, od 2006 roku związany z branżą usług doradczych w obszarze SAP. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywa przez ostatnie kilkanaście lat w firmie itelligence zarówno w roli certyfikowanego konsultanta SAP wdrażającego moduły produkcyjne i logistyczne, jak i w roli project managera (PRINCE2 Practitioner) zarządzającego złożonymi projektami wdrożeniowymi w Polsce i za granicą. Pełni również rolę Dyrektora Konsultingu SAP oraz Architekta Rozwiązań SAP. Prywatnie miłośnik dyscyplin sportowych takich jak crossfit oraz kitesurfing.

Filip Lewandowski: Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Elektroniki i Telekomunikacji. Od 2013 roku związany z branżą konsultingową SAP oraz programowaniem ABAP. Wiedzę i doświadczenie zdobywał przez ostatnie kilka lat w firmie itelligence w roli certyfikowanego konsultanta SAP wdrażającego moduły związane z planowaniem i sterowniem produkcją, kontrolą jakości, zarządzaniem system dokumentacji. Specjalista projektowania dedykowanych rozszerzeń związanych z logistyką. Ma za sobą ponad 30 projektów wdrożeniowych w firmach produkcyjnych z Polski i zza granicy. Prywatnie chętnie gra i ogląda koszykówkę oraz pije dobre piwo.

Konrad Kurkiewicz: Konsultant SAP w firmie itelligence sp. z o.o. specjalizujący się w modułach do zarządzania łańcuchem dostaw. Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Wiedzę zdobywał dzięki licznym kursom i certyfikatom z zakresu SAP EWM, SAP TM, SAP S/4 HANA WM Cloud, SAP S/4 HANA Supply Chain Cloud. Doświadczenie zdobył implementując projekty polskie i międzynarodowe. Hobbistycznie zajmuje się również programowaniem w języku ABAP.

Krystian Stypczyński: Menedżer Zespołu Konsultingu w firmie itelligence sp. z o.o. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Politechniki Poznańskiej. Od 15 lat związany jest z obszarem logistyki w firmach produkcyjnych. Przez ostatnie lata Senior Konsultant firmy itelligence specjalizujący się w module Planowania i Sterowania Produkcją. Obecnie odpowiedzialny za kierowanie Zespołem Konsultantów modułów logistycznych. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywa oraz wykorzystuje na polskich i zagranicznych projektach związanych z systemem SAP.

Krzysztof Przerwa: Architekt rozwiązań SAP oraz ekspert konsultant w firmie itelligence sp. z o.o. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii oraz studium podyplomowego zarządzania sprzedażą. Od 2005 roku związany z branżą wdrożeń zintegrowanych systemów zarządzania, a od 2006 roku pracuje jako konsultant SAP specjalizujący się w obszarze logistycznym, w szczególności w module sprzedaży i dystrybucji oraz sferze integracji z innymi obszarami. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywa zarówno w roli konsultanta SAP, jak i kierownika zespołów logistycznych w trakcie realizacji krajowych i zagranicznych projektów wdrożeń systemu SAP. Posiada certyfikaty najnowszych technologii S/4 HANA 1809 Sales oraz S/4 HANA Cloud 2002 Sales.

Michał Matuszczak: Ukończył studia magisterskie i doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doktor nauk prawnych. Autor wielu publikacji naukowych z zakresu teorii prawa cywilnego oraz handlowego. Radca prawny specjalizujący się w prawie nowych technologii, prawie własności intelektualnej oraz ochronie danych osobowych. Partner w Kancelarii Babiaczyk Skrocki i Wspólnicy Sp.k. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze firm z branży IT. Świadczy m.in. kompleksowe doradztwo prawne przy wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych, w tym systemów SAP. Redaktor naczelny portalu prawoITechnologia.pl. Prywatnie trenuje biegi długodystansowe i terenowe.

Przemysław Tumiel: Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na Wydziale Zarządzania, podyplomowych studiów na Akdemi Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Zarzadzania oraz podyplomowych studiów Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zintegrowane systemy informatyczne – SAP ERP . Od 2005 roku związany z branżami automotive, corrugated oraz forging ,od 2015 roku związany z branżą usług doradczych w obszarze SAP. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał przez ostatnie lata w firmie itelligence zarówno w roli certyfikowanego konsultanta SAP wdrażającego moduły produkcyjne i logistyczne, jak i w roli project managera zarządzającego złożonymi projektami wdrożeniowymi w Polsce. Pełni również rolę lidera w obszarze P2P (Procure 2 Pay) oraz EAM (Enterprise Asset Management).

Tomasz Owczarzak: Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Informatyki. Od 1997 roku wdrażał rozwiązania klasy ERP oraz był członkiem rad nadzorczych w spółkach notowanych na mWIG40 oraz NewConnet. Certyfikowany samodzielnny księgowy. Od ponad 10 lat swoje doświadczenie informatyczne oraz księgowe powiązał z system SAP, a od 7 lat jako certyfikowany konsultant SAP S4Hana realizuje projekty wdrożeniowe w obszarze finansów i kontroling w firmie Itelligence. Prywatnie miłośnik gór i wycieczek rowerowych.

Adam Koliński: Ekspert z zakresu efektywności procesów logistycznych ze szczególnym uwzględnieniem efektywności przepływu informacji w łańcuchach dostaw. Wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz Specjalista ds. rozwoju logistyki w Instytucie Logistyki i Magazynowania. Doktor nauk ekonomicznych. Kierownik i wykonawca międzynarodowych oraz krajowych projektów badawczo-rozwojowych, naukowo-badawczych i innowacyjnych. Od wielu lat zajmuje się analizami z zakresu controllingu logistyki oraz systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Jest autorem lub współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i specjalistycznych z zakresu controllingu, efektywności procesów logistycznych oraz systemów informatycznych zarządzania.

Do góry

Dostęp do Intranetu WSL

Grupy WSL na Facebooku, to miejsce spotkań studentów. Znajdziesz tu także informacje o ofertach pracy, praktyk i staży. Zapraszamy do dołączenia.