opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Oferta / Studia I stopnia licencjackie
drukuj

Studia I stopnia licencjackie

Programy studiów w Wyższej Szkole Logistyki odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy i pracodawców. Wiedza i umiejętności w zakresie zarządzania operacyjnego i logistyki łańcuchów dostaw uzyskane w ramach studiów licencjackich, znajdują zastosowanie we wszystkich rodzajach przedsiębiorstw, zarówno w branży TSL (Transport – Spedycja - Logistyka), jaki i w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, dystrybucyjnych, budowlanych, w branży energetyczno-wydobywczej czy w portach i terminalach intermodalnych. Podczas pierwszego roku studiów na kierunku Logistyka lub Zarządzanie zdobędziesz wiedzę kierunkową, a następnie w drugim roku nauki wybierzesz swoją specjalność oraz przedmioty, które Cię szczególnie interesują – przygotują do zawodu i rozbudzą Twoje pasje naukowe. Każda ze specjalności gwarantuje zdobycie praktycznych umiejętności w wybranej dziedzinie, dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy, a także poznanie nowoczesnych technologii i systemów informatycznych.

Zdobywanie wiedzy z zakresu logistyki możesz kontynuować na studiach magisterskich, wybierając interesującą Cię specjalność.

Nauka na studiach I stopnia licencjackich trwa 6 semestrów (3 lata) i odbywa się w formie stacjonarnej (dziennej) lub niestacjonarnej (zaocznej). Po ich ukończeniu uzyskasz wyższe wykształcenie z dyplomem licencjata.

Kierunek LOGISTYKA

Kierunek ZARZĄDZANIE

Do góry

Dostęp do Intranetu WSL

Grupy WSL na Facebooku, to miejsce spotkań studentów. Znajdziesz tu także informacje o ofertach pracy, praktyk i staży. Zapraszamy do dołączenia.