I miejsce (drużynowe) w Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski w pool bilardzie oraz bowlingu – oto spektakularne sukcesy naszych sportowców z ostatniego tygodnia! Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

6 grudnia w klubie Hades przy ulicy Dąbrowskiego rozegrana została I runda Akademickich Mistrzostw Wielkopolski w pool bilardzie. Do rozgrywek stanęło 44 zawodników i zawodniczek. W barwach WSL startowało trzech studentów (Szymon Duda, Tomasz Kosiński,  Maciej Staszak) oraz pracownik Działu Marketingu Jedrzej Klaman. Około godziny 24:00, po 7 godzinach zaciętych bojów wszystko było już jasne. Wszyscy nasi zawodnicy znaleźli się w najlepszej 10-tce, a nasz najlepszy bilardzista zajął wysokie II miejsce! Indywidualne lokaty naszych zawodników przedstawiały się następująco:

  • Szymon Duda – II miejsce
  • Jędrzej Klaman – V miejsce
  • Tomasz Kosiński – IX miejsce
  • Maciej Staszak – IX miejsce

Tym samym nasi bilardziści zdominowali rozgrywki w klasyfikacji drużynowej – WSL po I rundzie zajmuje I pozycję wśród wszystkich uczelni! Czekamy na finałową rundę wiosenną i kolejne sukcesy naszych zawodników.

Miniony tydzień to również wspaniały popis reprezentantów WSL w bowlingu. Po I rundzie Akademickich Mistrzostw Wielkopolski nasi zawodnicy uplasowali są na I miejscu w klasyfikacji drużynowej! Najlepsze pięc uczelni to:

  1. Wyższa Szkoła Logistyki
  2. Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji
  3. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
  4. Politechnika Poznańska
  5. Akademia Rolnicza

Naszą uczelnię reprezentowało 8 zawodników – Adam Koniński, Mariusz Walczak, Maciej Gołąbek, Szymon Świekatowski, Maciej Staszak, Łukasz Borkowicz, Rafał Linnette oraz Monika Stańczyk. Adam, Mariusz oraz Maciej Gołąbek znaleźli się w najlepszej 10-tce!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w rundzie finałowej!

Wróć

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Ustawienia