Z warunkami studiowania, kierunkami oraz specjalnościami dostępnymi w Wyższej Szkole Logistyki zapoznali się maturzyści Zespołu Szkół nr 2 w Krotoszynie, gdzie 10 lutego zorganizowano Targi Edukacyjne. Prezentację poznańskiej uczelni przeprowadził Wojciech Zalewski, rzecznik prasowy WSL.

Uczniowie dowiedzieli się między innymi o współpracy WSL z wiodącymi przedsiębiorstwami logistycznymi, które umożliwiają studentom łatwy dostęp do praktyk i staży, poznali uczelnie europejskie, do których można wyjechać na wymianę zagraniczną podczas studiów, a także usłyszeli o możliwości zdobycia podwójnego dyplomu z logistyki.

Każdy z uczestników na zakończenie spotkania otrzymał Kalendarz WSL oraz ulotkę informacyjną o uczelni. Wszystkim maturzystom dziękujemy za miłe przyjęcie i życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości.

Wróć