opcje
Wykładowcy / Olejnik Marcin
drukuj

Dr inż. Marcin Olejnik

 

ImageAbsolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Ochrona środowiska. Tytuł doktora uzyskał na Wydziale Melioracji i Inżynierii Środowiska. Początkowo praca zawodowa oraz zainteresowania koncentrowały się na problematyce monitoringu i parametryzowaniu jakości wybranych elementów środowiska naturalnego. Później te zainteresowania poszerzyły się o kwestie zarządzania oraz sterowania procesowego w ochronie środowiska, w tym zagadnienia normy ISO 14001 oraz systemu EMAS (ukończone kursy specjalistyczne oraz studia podyplomowe z tego zakresu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu). Poznanie znormalizowanych systemów zarządzania w zakresie bhp (specjalistyczne kursy oraz zdobycie certyfikatów auditora wiodącego kilku renomowanych jednostek certyfikujących m.in. SGS, BVQI (BVC), BSI) oraz studia podyplomowe na WSL spowodowały, iż obecnie zajmuje się problematyką audytu i oceny ryzyka bezpieczeństwa pracy. Autor wielu publikacji, wykładowca, praktyk. Obecnie kierownik zespołu ds. zarządzania ryzykiem technicznym w jednej z zagranicznych firm ubezpieczeniowych.

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)