opcje
drukuj

O uczelni

Szanowni Państwo,

Założycielem Wyższej Szkoły Logistyki jest Centrum Edukacji Logistycznej. Wysoka jakość, specjalizacja i rozwój praktycznego kształcenia to cechy uczelni, która otwiera drogę do zawodowego sukcesu. Od lat konsekwentnie przygotowujemy młode kadry logistyczne do podjęcia satysfakcjonującej pracy zawodowej.

O gruntowne przygotowanie merytoryczne dbają tu wybitni wykładowcy - specjaliści i praktycy, którzy dzięki wsparciu Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Logistyki i Magazynowania tworzą unikalne możliwości zdobywania wiedzy, zorientowanej na innowacyjne rozwiązania z zakresu logistyki i gospodarki elektronicznej.

Silne zakorzenienie w realiach biznesowych i aktywna współpraca z przedsiębiorcami - liderami branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej otwiera naszym studentom możliwość zdobywania niezbędnego doświadczenia podczas praktyk i staży. Przedsiębiorcy wskazują też kierunki rozwoju kształcenia przyszłej kadry logistycznej, wpływają na programy nauczania, tak by absolwenci WSL stali się w przyszłości wartościowymi pracownikami, zarówno w firmach krajowych, jak i międzynarodowych. Wybierając studia w Wyższej Szkole Logistyki, dołączasz do grona tych, którzy będą w przyszłości tworzyć jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki.

Studia to czas najbardziej intensywnego wzrostu umiejętności osobistych, zdobywania kompetencji zawodowych, czy językowych. Życzymy, aby był to też czas dobrych inwestycji – w siebie i swoje pasje. Zapraszamy do odkrywania atutów kształcenia specjalistycznego - zapraszamy na studia do Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

Do góry

Dostęp do Intranetu WSL

Grupy WSL na Facebooku, to miejsce spotkań studentów. Znajdziesz tu także informacje o ofertach pracy, praktyk i staży. Zapraszamy do dołączenia.