opcje
Wykładowcy / Nowakowski Piotr
drukuj

dr Piotr Nowakowski

 

ImageAbsolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, studiów podyplomowych Technologii Kształcenia UAM w Poznaniu, Profilaktyki Zdrowotnej Akademii Medycznej w Poznaniu, dr nauk technicznych z zakresu ochrony środowiska – Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Nauczyciel akademicki, Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A. w Poznaniu specjalista z zakresu ochrony środowiska. Wieloletnie doświadczenie w kierowaniu dużymi jednostkami budżetowymi w zakresie ochrony środowiska oraz w pracy dydaktycznej wielu uczelni wyższych. Główny obszar zainteresowań obejmuje problematykę związaną z zarządzaniem ochroną środowiska w przedsiębiorstwach, wdrażaniem normy ISO 14001, rozwojem i wdrażaniem pozwoleń zintegrowanych i sektorowych. Jest pasjonatem idei zrównoważonego rozwoju.

 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)