opcje
Wykładowcy / Magdalena Jałowska
drukuj

Magdalena Jałowska

dr nauk medycznych
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
email: mjalowska@ump.edu.pl 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu  z roku 2002. W 2011 uzyskała tytuł Specjalisty medycyny pracy oraz ukończyła Podyplomowe Niestacjonarne Studium Metodologii Badań Naukowych. Doktorat z dziedziny nauk medycznych (Ocena wyników programu profilaktycznego "Chroń swój głos" przeprowadzonego przez Wielkopolskie Centrum Medycyny Pracy w Poznaniu)  obroniła w 2013  roku. W 2017 uzyskała tytuł specjalisty Dermatologii i wenerologii. Jest autorką  i współautorką 32 publikacji naukowych.

W latach 2005-20114 pracowała w Wielkopolskim Centrum Medycyny Pracy w Poznaniu, początkowo w trakcie specjalizacji z Medycyny pracy, następnie jako starszy asystent. Obecnie jest pracownikiem naukowym na stanowisku adiunkta Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w Katedrze i Klinice Dermatologii. Dodatkowo pracuje jako specjalista medycyny pracy przeprowadzając badania profilaktyczne, wizytacje stanowisk pracy oraz uczestnicząc w komisjach BHP. 

 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)