opcje
Wykładowcy / Machowiak Wojciech
drukuj

dr inż. Wojciech Machowiak

Wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, wykłada także na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Wojciech Machowiak specjalizuje się w zagadnieniach zarządzania ryzykiem, w tym przede wszystkim w łańcuchach dostaw, oraz problematyce sytuacji kryzysowych. Jest autorem wielu publikacji w tej dziedzinie w formie rozdziałów w monografiach, artykułów naukowych oraz wystąpień na krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych.

Wojciech Machowiak ma z górą dwudziestoletnią praktykę w zarządzaniu firmami prywatnymi oraz spółkami prawa handlowego – współorganizował i w pierwszych latach kierował Servisco, pierwszą w Polsce firmą kurierską.

Jest członkiem Międzynarodowej Sieci Badawczej Zarządzania Ryzykiem w Łańcuchach Dostaw (ISCRIM), Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Zarządzania Ryzykiem FERMA oraz Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK. Certyfikowany menedżer ryzyka i trener zarządzania ryzykiem.

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)