opcje
drukuj

Ludzie z pasją

Tomasz Beszterda - filatelista, numizmatyk, logistyk

Filatelista, numizmatyk, a wkrótce logistyk...

W naszej akademickiej społeczności jest wielu hobbystów, pasjonatów, sportowców czy artystów. „Ludzie z pasją” to miejsce, w którym oddajemy im głos. Tym razem, przedstawiamy Tomasza Beszterdę – słuchacza studiów podyplomowych Logistyka, który pasjonuje się numizmatyką i filatelistyką.

Więcej...

 
 
Sylwia Karaś, słuchaczka studiów podyplomowych Menedżer BHP

Wolność pod kontrolą wyobraźni

Wśród studentów Wyższej Szkoły Logistyki jest bardzo wiele osób o niesamowitych zainteresowaniach. Jedną z takich nieprzeciętnych osobowości jest Sylwia – słuchaczka studiów podyplomowych Menedżer BHP, zawodowy kierowca autobusu i miłośniczka dwóch kółek.

Więcej...

 
 
Prof. Bernd Hentschel na biegunie zimna

Prof. Bernd Hentschel na biegunie zimna

Profesor Bernd Hentschel przebywał na Syberii w dniach od 9 - 22 marca. Była to już kolejna wyprawa Profesora do "krainy wiecznych mrozów". Tym razem przebył on po bezdrożach Jakucji odcinek ok. 1600 km, głównie po zamarzniętych rzekach.

Więcej...

 
 
Zdobył koronę i biegnie dalej

Zdobył koronę, biegnie dalej

5 największych maratonów, ponad 210 kilometrów i przeszło 20 godzin biegu, a to wszystko w ciągu 12 miesięcy. Mateusz Michalski, pracownik WSL spełnił swoje sportowe marzenie i zdobył Koronę Maratonów Polskich.

Więcej...

 
 
Mateusz Wawrowski - student z pasją

Student WSL z pasją buduje autobusy

Pierwszy zestaw klocków LEGO otrzymał będąc trzyletnim chłopcem. Dziś jako dziewiętnastoletni student ma szansę na zrealizowanie swojego dziecięcego marzenia.

Więcej...

 
 

Do góry

Dostęp do Intranetu WSL

Grupy WSL na Facebooku, to miejsce spotkań studentów. Znajdziesz tu także informacje o ofertach pracy, praktyk i staży. Zapraszamy do dołączenia.