opcje
Wykładowcy / Krzysztoń-Starosta Agnieszka
drukuj

mgr Agnieszka Krzysztoń-Starosta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydziału Nauk o Zdrowiu, kierunek Zdrowie Publiczne oraz Wyższej Szkoły Logistyki (Menedżer Bezpieczeństwa i Higieny Pracy). Instruktor Pierwszej Pomocy Emergency First Response,  Certyfikat Europejskiej Rady Resuscytacji – Advanced Life Support Provider Course - Specjalistycznych zabiegów resuscytacyjnych u osób dorosłych. Ukończyła kursy: Marketing z elementami zarządzania przez jakość Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Pedagogiczny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada doświadczenie z zakresu koordynacji ds. prozdrowotnych, wykładowca Wychowania Zdrowotnego i Promocji Zdrowia oraz organizator i propagator Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Wieloletni pracownik Intensywnej Opieki Medycznej na stanowisku Młodszy Asystent.


Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)