opcje
Wykładowcy / Grabia Michał
drukuj

dr inż. Michał Grabia

Jest kierownikiem obszaru badawczego EPC/RFID i zastępcą kierownika działu Laboratorium Technologii Identyfikacyjnych w Instytucie Logistyki i Magazynowania. Wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, gdzie uczy elektrotechniki, elektroniki i automatyki oraz podstaw RFID (identyfikacja za pomocą fal radiowych).

Michał Grabia jest współtwórcą Krajowego Laboratorium Technologii  EPC/RFID oraz europejskiej sieci laboratoriów „GS1 in Europe Lab Network”, jest laureatem nagrody drugiego stopnia Ogólnopolskiego Konkursu im. prof. Jerzego Skowrońskiego na najlepszą pracę magisterską organizowanego przez Polski Komitet Materiałów Elektrotechnicznych SEP, autorem publikacji w pismach specjalistycznych oraz skryptu dla studentów WSL, jest również członkiem wielu organizacji i grup roboczych zajmujących się opracowywaniem nowych standardów w zakresie EPC/RFID. Obok zagadnień inżynierskich Michał Grabia rozwija także swoje umiejętności w zakresie zarządzania, w latach 2010-2011 pracował na stanowisku dyrektora operacyjnego w firmie Fructofresh Group.

Michał Grabia jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej oraz Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiuje także zarządzanie w ramach studiów Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)