opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / WSL gospodarzem IV spotkania partnerów DELPHI
drukuj

WSL gospodarzem IV spotkania partnerów DELPHI

2010-01-22 15:22

Tegoroczne, czwarte już spotkanie partnerów międzynarodowego projektu DELPHI, odbyło się w Wyższej Szkole Logistyki. Po raz pierwszy organizatorem przedsięwzięcia był zespół wykonawców projektu po stronie WSL, w składzie: prof. Marek Fertsch, dr inż. Piotr Cyplik, mgr Karol Nowaczyk oraz mgr Joanna Kopańska. Spotkanie odbyło się w dniach 21-22 stycznia 2010 roku.

Do realizacji projektu DELPHI nasza Uczelnia przystąpiła wraz z partnerami z Włoch, Francji i Wielkiej Brytanii, w grudniu 2008 roku. Wspólny projekt zakłada zaprojektowanie i zaimplementowanie innowacyjnej, opartej na technologii ICT, interaktywnej platformy szkoleniowej w obszarze logistyki.

Platforma ta, umożliwi użytkownikom nie tylko bezpośrednie tworzenie ich własnych materiałów szkoleniowych i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami w całej Europie - na podobieństwo doskonale znanej platformy YouTube, ale przede wszystkim wzbogaci bazę dydaktyczną uczelni oraz otworzy studentom WSL możliwość korzystania z darmowych konsultacji oraz wiedzy innych użytkowników (w tym również profesjonalnej kadry logistycznej).

Uruchomienie platformy LogisticsTube planowane jest na luty 2010 roku. Zapraszamy do rejestrowania się na www.logisticstube.eu.

WSL we Włoszech – Kickoff Meeting DELPHI
WSL we Włoszech BIS – II spotkanie partnerów DELPHI
WSL w Paryżu - III spotkanie partnerów DELPHI

Więcej informacji na stronie internetowej projektu:

www.logisticstube.eu

Image


Na zdjęciu: Partnerzy DELPHI, od lewej: Piotr Cyplik (WSL), Daniele Guidetti (CSPMI), Francesca Di Concetto (CSPMI), Julie Murat (AFT), Jonathan Rossetti (ITL), Joanna Kopańska (WSL), Katarzyna Golusińska (WSL), Karol Nowaczyk (WSL).

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)