opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Reprezentant WSL ósmy na mecie Forest Run
drukuj

Reprezentant WSL ósmy na mecie Forest Run

2016-09-19 15:10

17 września w samym sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego odbyły się zawody Forest Run. W biegu wystartowało łącznie ponad 600 osób. Spośród reprezentantów Wyższej Szkoły Logistyki najwyższą lokatę zajął Mateusz Michalski, prezes Klubu Biegaj z WSL, który na dystansie krótkim uplasował się na wysokim 8. miejscu.

3. edycja Forest Run, podobnie jak w poprzednich latach, przyciągnęła setki miłośników biegania. Łącznie w zawodach wystartowało 609 osób. Biegacze mieli do wyboru trzy trasy: krótką (12,5 km), średnią (22 km) i długą (50 km). Wyższą Szkołę Logistyki i Klub Biegaj z WSL reprezentowali Mateusz Michalski, Małgorzata Baraniak, Katarzyna Koch i Anna Suchanecka. Najlepiej na trasie krótkiej poradził sobie Mateusz Michalski, prezes Klubu Biegaj z WSL, który na metę dotarł jako ósmy.

„Już od 3 lat zawodnicy Klubu Biegaj z WSL przecierają szlaki Forest Run organizowanego w pięknych okolicznościach przyrody Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wspólne bieganie dostarcza nam przyjemności i satysfakcji z kolejnych kilometrów pokonywanych przez studentów, pracowników i przyjaciół Wyższej Szkoły Logistyki” – powiedział po biegu Mateusz Michalski.

Forest Run to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, w pięknym otoczeniu Wielkopolskiego Parku Narodowego. Trasa biegu prowadzi lasami, polnymi drogami, wzdłuż jezior. To idealna okazja, aby odpocząć od hałasu i zgiełku miasta, odetchnąć na łonie natury oraz nacieszyć się pięknymi widokami.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)