opcje
drukuj

Zapowiedzi wydarzeń

Drzwi otwarte WSL - tym razem online

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami logistycznymi oraz sympatyków i pasjonatów branży TSL na Drzwi Otwarte Online w Wyższej Szkole Logistyki.

Więcej...

 
 

Drzwi Otwarte w WSL - 15.06.2019

W sobotę 15 czerwca 2019, zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami logistycznymi oraz sympatyków i pasjonatów branży TSL na Drzwi Otwarte W Wyższej Szkole Logistyki. Program Drzwi Otwartych podamy w najbliższym czasie. Zapraszamy do śledzenia strony www i profilu WSL na Facebook.

Więcej...

 
 

Drzwi Otwarte w WSL - 21.04.2018

W sobotę 21 kwietnia, zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami logistycznymi oraz sympatyków i pasjonatów branży TSL na Drzwi Otwarte W Wyższej Szkole Logistyki. Atrakcją tego dnia będą m.in. prezentacje: przemysłowego paczkodornu – pokaz pilotażu i pracy urządzenia, komory ciszy radiowej ILIM, laboratorium RFID, naczepy do ciągnika siodłowego przerobionej na foodtrucka. Rejestracja uczestników będzie otwarta od godziny 10.30. Dla zarejestrowanych uczestników, którzy odwiedzą najwięcej spotkań, warsztatów o pokazów, przewidziane są upominki

Więcej...

 
 

Konferencja naukowa: Edukacja w logistyce

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli sektora VET: nauczycieli, uczniów kształcących/uczących się w zawodzie logistyka, osób pracujących w logistyce, menedżerów funkcji logistycznych w przedsiębiorstwach, przedstawicieli środowiska akademickiego specjalizujących się obszarach edukacyjnych i logistyce.

Więcej...

 
 

XII Forum Nauczycielskie

W lutym br. w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu odbyło się kolejne, dwunaste już, Forum Nauczycielskie. Jego uczestnikami byli nauczyciele zawodów logistycznych z całej Polski.

Więcej...

 
 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)