opcje

Twoja dalsza droga

  • Zarządzanie przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym
  • Menedżer Logistyki
  • Logistyka przedsiębiorstw
Zarządzanie przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym

Zarządzanie przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym - patron specjalności: Transics

Studia II stopnia: transport i spedycja należą do kluczowych elementów współczesnej logistyki. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w obsłudze firm produkcyjnych i handlowych, zatrudniają przewoźników i spedytorów lub współpracują z nimi, zlecając usługi transportowo-spedycyjne.

Sprawdź
Menedżer Logistyki

Menedżer Logistyki

Studia II stopnia: zdobędziesz kwalifikacje do pracy jako specjalista lub menedżer w obszarze logistyki, łańcucha dostaw i koordynacji operacji w sieciach dostaw, zakupów, zaopatrzenia i dostaw, współpracy z dostawcami, magazynowania, logistyki produkcji, transportu, dystrybucji czy obsługi klienta.

Sprawdź
Logistyka przedsiębiorstw

Logistyka przedsiębiorstw

Studia II stopnia: zostaniesz przygotowany do wykonywania złożonych zadań logistycznych. Poznasz nie tylko działania integracyjne i optymalizacyjne, ale także nowoczesne metody i techniki zarządzania.

Sprawdź

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)