opcje
drukuj

Relacje kadry akademcikiej WSL z wizyt gościnnych

Poznań i Wildau jeszcze bliżej

2012-12-04 16:30

Przyspieszył transfer wiedzy pomiędzy współpracującymi uczelniami – Wyższą Szkołą Logistyki i Technische Hochschule Wildau. Nie tylko dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rosnącemu zaufaniu i wzajemnej życzliwości, ale i dzięki nowej, wygodnej autostradzie, łączącej Poznań z Berlinem. Jakość nowego połączenia miał okazję sprawdzić dr inż. Aleksander Niemczyk, tradycyjnie goszczący w Wildau z wykładami z dziedziny magazynowania.

Więcej...

 
 
Sabanci University w Turcji

Tureckie wykłady o zarządzaniu ryzykiem

2012-09-27 14:07

W dniach 22-27 września 2012 r. dr inż. Wojciech Machowiak przeprowadził cykl wykładów angielskojęzycznych z zakresu zarządzania ryzkiem w Sabanci University w Turcji. Studenci i pracownicy Wydziału Zarządzania tej uczelni wzięli udział w seminarium pt. Risk exposure and risk appetite concepts in the enterprise risk management, a studenci MBA wysłuchali wykładu pt. Statistical data analysis and business risk management.

Więcej...

 
 
Uniwersytet Obuda w Budapeszcie

Dr Justyna Lewandowska z wykładami w Uniwersytecie Obuda w Budapeszcie

2012-05-06 08:48

W dniach 2-5 maja 2012 roku, dr Justyna Lewandowska odbyła gościnną wizytę w Uniwersytecie Obuda w Budapeszcie w ramach programu ERASMUS. Podczas spotkań omawiane były tematy dotyczące zarządzania łańcuchem dostaw oraz przyczyn powstawania strat w łańcuchach dostaw w Europie.

Więcej...

 
 
dr Szymon Strojny TH Wildau

Dr Szymon Strojny po raz trzeci z wizytą w Technische Hochschule Wildau w Niemczech

2011-12-15 09:08

Na początku grudnia dr Szymon Strojny gościł w murach uczelni Technische Hochschule Wildau w Niemczech. Wizyta dotyczyła wymiany nauczycieli akademickich, specjalistów z dziedziny logistyki i marketingu, w ramach programu ERASMUS. Grudniowe spotkanie to już trzecia wizyta dra Strojnego w Niemczech. Tym razem tematem zajęć ze studentami było porównanie strategii sprzedaży w polskich i niemieckich firmach.

Więcej...

 
 
dr Aleksander Niemczyk - wizyta w Technische Hochschule Wildau w Niemczech

Kolejna wizyta dr. Aleksandra Niemczyka w Technische Hochschule Wildau w Niemczech.

2011-11-30 09:32

Program ERASMUS to nie tylko wymiana studencka, to również wzajemne wizyty i wykłady specjalistów określonych dziedzin logistyki. W ramach programu - nauczyciel akademicki Wyższej Szkoły Logistyki dr inż. Aleksander Niemczyk w dniach 28-29 listopada 2011 - przeprowadził zajęcia ze studentami na prestiżowej uczelni Technische Hochschule Wildau w Niemczech.

Więcej...

 
 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)