opcje
drukuj

PTE dla pracodawców

PTE General to najlepszy wybór dla pracodawcy, chcącego ocenić umiejętności posługiwania się językiem angielskim wśród swoich pracowników. PTE General to:

  • rzetelna i efektywna ocena umiejętności posługiwania się jezykiem angielskim w miejscu pracy
  • certyfikat uznawany przez urzędy i organizacje na całym świecie
  • certyfikat wydawany przez Edexcel - największą instytucję egzaminacyjną w Wielkiej Brytanii

Wykorzystaj PTE General, aby:

  • potwierdzić umiejętność używania języka angielskiego w rzeczywistych sytuacjach u pracowników i kandydatów do pracy
  • podwyższyć kwalifikacje pracowników, wykorzystując wiarygodne i rzetelne metody weryfikacji umiejętności posługiwania się językiem angielskim
  • poprawić jakość pracy i osiągnięć swoich pracowników oraz zwiększyć możliwości firmy na wypracowanie długofalowego sukcesu

Egzamin pisemny sprawdza umiejętnosci rozumeinia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego i pisanego. Oceniany jest przez zewnętrznych egzaminatorów w Wielkiej Brytanii.

Egzamin ustny oceniany jest przez przeszkolonych egzaminatorów lokalnych, a następnie wysyłany jest do Wielkiej Brytanii w celu weryfikacji.

Certyfikaty Edexcel

Wszystkie certyfikaty uzyskane na każdym z sześciu poziomów (od A1 do C2), wystawiane są przez Edexcel i akredytowane przez Urząd ds. Regulacji Zasad Kwalifikacji i Egzaminów (OFQUAL) w Wielkiej Brytanii, gwarantując pracodawcom dokładność oceny znajomości angielskiego przez przyszłych lub obecnych pracowników.

Koszt

Cena zależy od poziomu i liczby zgłoszonych osób. W krótce pojawią się informacje o terminach i kosztach egzaminu.

Kontakt

Kierownik Studium Języków Obcych
Witosław Awedyk
witoslaw.awedyk@wsl.com.pl

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)