opcje
drukuj

Logmeeting

Poza nauką, realizacją praktyk zawodowych i wszechstronnym rozwojem, studenci mają możliwość uczestniczyć w wydarzeniach programu Logmeeting – Spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki, w ramach którego ćwiczą umiejętności praktyczne pod okiem specjalistów, na co dzień pracujących dla renomowanych przedsiębiorstw. Studenci mają też bezpośredni wpływ na to, kogo uczelnia zaprasza i jaką tematykę podejmuje.

Logistyka wojny

2020-10-06 13:46

„Logistyka polskiego teatru wojny” – tak brzmi temat najbliższego Logmeetingu organizowanego przez Wyższą Szkołę Logistyki. Wykład na ten niezwykle interesujący temat wygłosi dr Jacek Bartosiak, założyciel i właściciel Strategy&Future.

Więcej...

 
 

Logistyka to przygoda

2017-11-24 13:21

Kolejny LogMeeting, cykliczna impreza adresowana do zainteresowanych logistyką uczniów szkół średnich oraz studentów, odbył się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Więcej...

 
 
Logmeeting: Logistyka e-commerce

Logistyka e-commerce. Trendy i wyzwania

2016-01-15 16:33

Innowacyjność, elastyczność i optymalizacja to hasła nieodłącznie związane z logistyką oraz z handlem elektronicznym. Punkty wspólne, wzajemne zależności i wynikające z nich korzyści odkrywali dziś uczestnicy konferencji pt. „Logistyka e-commerce. Trendy i wyzwania” w Wyższej Szkole Logistyki.

Więcej...

 
 
Logmeeting - Transporters

Bohaterskie zmagania logistyków w WSL

2015-09-23 15:15

Jak optymalnie obsłużyć wymagającego klienta? Jak zachować przy tym bezpieczeństwo i wysoką jakość usług? Tego i wiele więcej dowiedzieli się uczestnicy konferencji pt. „Transporters – bohaterskie zmagania logistyka”, zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki oraz firmę PEKAES SA.

Więcej...

 
 
Logistyka żywności

Logistyka żywności – od producenta do sklepowej półki

2015-01-16 16:27

Drogę artykułów spożywczych od producenta, przez operatora logistycznego aż do sklepowej półki prześledzili uczestnicy konferencji pod hasłem „Czy wiesz skąd jesz? Logistyka żywności”, która odbyła się dziś w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Specyfikę magazynowania, transportu i obsługi dostaw produktów świeżych przedstawili eksperci z firm Fresh Logistics, Hochland Polska i Żabka Polska oraz specjaliści z Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Więcej...

 
 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)