opcje
Forum
drukuj

icon
kooges

Jestem zainteresowany podjęciem studiów niestacjonarnych II stopnia w WSL na kierunku Zarządzanie specjalność Logistyka od października 2012. Aktualnie jestem na trzecim roku studiów w Gdańsku na kierunku Logistyka specjalność Zarządzanie łańcuchami dostaw. Wiem wiem, jeszcze niecały rok przede mną, ale załóżmy, że wszystko pójdzie sprawnie ;). Jednak do rzeczy...

Chciałbym się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na temat tej uczelni. Czy jesteście zadowoleni, że poszliście właśnie do WSL? Jak jest z wykładowcami? Słyszałem, że prezentują naprawdę wysoki poziom i do tego są wyrozumiali traktując studenta jak człowieka, a nie wszechwiedzący komputer. Jak wygląda kwestia egzaminów? Ciężko przebrnąć przez sesję? Można się czegoś nauczyć w tej szkole jeśli się chce?

Wiem, że WSL jako jedyna uczelnia w Polsce ma dostęp do systemu SAP. Jak ma się to do rzeczywistości? Studenci korzystają z tego systemu na niektórych zajęciach mogąc się czegoś nauczyć czy raczej system ten "jest bo jest"?

Interesująca wydaje się również kwestia ILiM znajdującego się na terenie uczelni. Wg mnie to bardzo fajna sprawa.

Będę naprawdę wdzięczny za wszelkie opinie dotyczące tej uczelni. Prosiłbym jednak, żeby były one jak najbardziej obiektywne ;).

PS1 Mógłby mi ktoś napisać, na czym polega różnica pomiędzy specjalnościami Logistyka a Menedżer Logistyki?
PS2 W porównaniu z innymi uczelniami studia te wydają mi się naprawdę "tanie". 3950zł za dwa semestry to jedna z najniższych kwot z jakimi się spotkałem:blink:. Nie tkwi tu gdzieś jakiś haczyk?;>
PS3 Czy Waszym zdaniem WSL naprawdę można nazwać "uczelnią logistyczną"?B)

Pozdrawiam studentów i pracowników WSL oraz resztę osób w jakikolwiek sposób związanych z uczelnią:).
2011-11-24 18:27
kooges
Nikt nie może udzielić jakiejkolwiek informacji?
No cóż, w takim razie temat do usunięcia..
2011-11-30 11:59
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)