opcje
Forum
drukuj
 
icon
halas.ida@interia.pl
Postów: 1
Dzień dobry,
bardzo zainteresowała mnie oferta Państwa uczelni, lecz mam pewne wątpliwości. Jak duża jest możliwość odrzucenia kandydata z powodu nie wystarczających umiejętności posługiwania się językiem angielskim na rozmowie kwalifikacyjnej? Zdaję sobie sprawę z tego, że część zajęć prowadzona jest w języku angielskim, lecz jak Państwo napisali, liczy się potencjał i motywacja kandydata, a uważam, że zmotywowany kandydat jest w stanie język poprawić, dopracować. Chciałam dowiedzieć się czy może być to decydującym czynnikiem podczas rekrutacji? :) oraz czy jest to angielski w rozumieniu ogólnym czy bardziej fachowym dotyczącym logistyki?:) Czy fakt, że nie miałam do czynienia z logistyką do tego pory bardzo zmniejsza moje szanse na pomyślne przejście rekrutacji?:)

Pozdrawiam i cierpliwie czekam na odpowiedź :)
2017-06-09 14:53
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)