opcje
Forum
drukuj

icon
julagliszczynska@gmail.com
Witam!
Co prawda do matury mam jeszcze trzy lata, ale już w czerwcu muszę zadeklarować jakiego rozszerzenia chce się uczyć, przez najbliższe lata. Stąd też moje pytanie: Jakie rozszerzenia na maturze są najbardziej punktowane przy rekrutacji na studia dualne?
Jestem uczennicą technikum logistycznego i właśnie z logistyką wiąże swoją przyszłość, a wasza uczelnia ma najbardziej interesujący mnie program.
2017-01-25 12:07
marketing@wsl.com.pl
Moderator
Witamy, przy rekrutacji na studia dualne pod uwagę brane są przede wszystkim wyniki rozmów kwalifikacyjnych z przedstawicielami uczelni oraz partnerskich przedsiębiorstw. Większe znaczenie niż punkty z egzaminów maturalnych mają zatem postawa i motywacja kandydata. Duże znaczenie ma również dobra znajomość języka angielskiego, bo 50% zajęć prowadzonych jest właśnie w tym języku.
Na studiach przyda Ci się na pewno matematyka i język angielski. Jeśli więc lubisz te przedmioty, to możesz zadeklarować ich zdawanie na maturze. Dobór przedmiotów maturalnych nie wpływa jednak na decyzję o przyjęciu na studia. :)
Więcej informacji na temat rekrutacji na studia dualne możesz znaleźć na stronie http://www.dualne.pl, w dziale FAQ.
Pozdrawiamy :)
[Ostatnio edytowany przez marketing@wsl.com.pl, 2017-01-26 14:52]
2017-01-26 14:31
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)