opcje
Forum
drukuj

icon
mati.basta@gazeta.pl
Witam,
jako tegoroczny maturzysta jestem zainteresowany formą studiów dualnych. W etapie rekrutacji należy załączyć swoje CV. I do tego właśnie mam pytanie. Jaka ma być forma CV? Podobne do tego przy ubieganiu się o pracę, czy też na studia jest całkiem inne?
2016-04-01 22:54
marketing@wsl.com.pl
Moderator
Witaj,
to może być takie samo CV, jakie potrzebne jest do pracy. Oglądać je będą przedstawiciele firm, które zatrudniają stażystów, zatem można to traktować dokładnie jak aplikowanie o pracę :)
2016-04-06 11:27
mati.basta@gazeta.pl
Witam ponownie,
dziękuję za odpowiedź na poprzednie pytanie. Jestem już po pierwszym etapie rekrutacji ( tzn. wypełnienia kwestionariusza i załączenie CV) i zastanawiają mnie następne procedury. W etapach rekrutacji napisane jest, że należy wysłać skan świadectwa maturalnego, a z kolei pod koniec wypełniania kwestionariusza pokazała się informacja o dostarczeniu kserokopii dowodu osobistego. Czyli rozumiem że najlepiej stawić się osobiście w Biurze rekrutacji z tymi dokumentami? Jetem również ciekawy kiedy następuję wstępna selekcja: czy już po 1 etapie rekrutacji, czy też może na pierwszych rozmowach w WSL ?
2016-04-15 17:46
marketing@wsl.com.pl
Moderator
Hej!

Kserokopia dowodu osobistego potrzebna jest przy podpisaniu umowy o kształcenie. Nie jest konieczna wcześniejsza wizyta w Biurze Rekrutacji, ale część dokumentów można zostawić w dniu rozmów z przedstawicielami WSL (21-24 czerwca). Przy pozytywnym wyniku w tym etapie bardzo istotne jest przesłanie skanu świadectwa, ponieważ bez tego kandydat jest automatycznie skreślany z listy.

Wypełnione elektroniczne formularze tworzy listę kandydatów. Dopiero po rozmowach następuję selekcja kandydatów - innymi słowy, najpierw musimy Was poznać :-)

Pozdrawiamy
WSL
2016-04-18 07:02
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)