opcje
Forum
drukuj

icon
even3349
Witam, czy istnieje możliwość wysłania wszystkich potrzebnych dokumentów pocztą do biura rekrutacji, czy tylko osobiste stawienie się?
2013-08-22 20:05
mika935
Witam, czy istnieje możliwość wysłania wszystkich potrzebnych dokumentów pocztą do biura rekrutacji, czy tylko osobiste stawienie się?

Witam,
Myślę że raczej trzeba się stawić osobiście, ponieważ trzeba podpisać umowę i rozwiązać test językowy. Najlepiej zadzwoń do biura rekrutacji;)
2013-08-23 10:46
WSL_admin
Moderator
Musisz stawić się osobiście, bo tak jak napisał mika935, trzeba podpisać umowę i rozwiązać test językowy :)
2013-08-23 12:06
even3349
A czy miejsce w danej grupie mam zagwarantowane już po wpłacie wpisowego, czy dopiero po złożeniu kompletu dokumentów? Jestem w stanie pojawić się z dokumentami w Poznaniu najwcześniej dopiero 9 września i nie chciałbym usłyszeć, że limit dostępnych miejsc został wyczerpany. A wszystko jest przecież możliwe ;)
2013-08-23 19:28
WSL_admin
Moderator
A czy miejsce w danej grupie mam zagwarantowane już po wpłacie wpisowego, czy dopiero po złożeniu kompletu dokumentów? Jestem w stanie pojawić się z dokumentami w Poznaniu najwcześniej dopiero 9 września i nie chciałbym usłyszeć, że limit dostępnych miejsc został wyczerpany. A wszystko jest przecież możliwe ;)

Formalnie dopiero jak złożysz komplet dokumentów, ale zadzwoń proszę do Biura Rekrutacji i tam wszystko uzgodnij - nie powinno być z tym żadnego problemu :)
2013-08-26 12:05
even3349
2013-08-27 23:04
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)