opcje
Forum
drukuj

patisia20
również zaczynam przygodę z logistyką od października :)
poda ktoś link do naszej grupy na fb ?
pozdroo :)
2013-09-26 19:35
mika935
Heloł wszystkim :)
również zaczynam przygodę z logistyką od października :)
poda ktoś link do naszej grupy na fb ?
pozdroo :)

https://www.facebook.com/groups/635591203141600/ proszę ;D
2013-09-27 09:50
Kasia.S
Czy jest możliwość przeniesienia sie do innej grupy?
Powód - są osoby z okolicy z którymi łatwiej by było dojeżdżać.
2013-09-28 20:17
Wellsky
Witam. Mam mały problem z rozszyfrowaniem skrótów w Planie zajec a mianowicie : LG1, LG2 itp oraz ISL1 ISL2 itp. Czy ktoś może rozjasnić moj skromny umysł? :blush: Drugie pytanie jest takie czy w Sobotę 5.10 rozpoczynamy dzien od zajęć czy dopiero od rozpoczęcia? Z gory dzieki za pomoc i Pozdro dla 4n :)
2013-09-30 01:16
WSL_admin
Moderator
Pytanie do Admina.
Czy jest możliwość przeniesienia sie do innej grupy?
Powód - są osoby z okolicy z którymi łatwiej by było dojeżdżać.

Oczywiści, że możliwość taka istnieje. Z tym tematem musisz zwrócić się do dziekanatu i tam otrzymasz wszelkie informację :)
2013-09-30 08:36
WSL_admin
Moderator
Witam. Mam mały problem z rozszyfrowaniem skrótów w Planie zajec a mianowicie : LG1, LG2 itp oraz ISL1 ISL2 itp. Czy ktoś może rozjasnić moj skromny umysł? :blush: Drugie pytanie jest takie czy w Sobotę 5.10 rozpoczynamy dzien od zajęć czy dopiero od rozpoczęcia? Z gory dzieki za pomoc i Pozdro dla 4n :)

Skróty takie jak LG1, LG2, ISL1, ISL2 są nazwami grup (odpowiednio licencjat i inżynierka). Każdy student na WSL ONLINE ma informację do jakich grup należy.
5.10 należy wziąć pod uwagę zajęcie zgodnie z planem :)
2013-09-30 08:42
Isozaki
Hmm, w rozkładzie zajęć zamieszczonym na platformie wsl-online jest, że zajęcia są 05-06 10. 2013 i to od godziny 8.00. Jednocześnie jest inauguracja
od 10.00?
2013-09-30 14:50
Jeszkk
Mam pytanie i zarazem prośbę. Otóż nie mam jeszcze numeru indeksu, przez co nie mogę wejść na wsl online i sprawdzić planu.
Czy ktoś byłby taki uprzejmy i podesłałbym mi plan dla pierwszego roku niestacjonarnego inż.?

Z góry dziękuje serdecznie! :)
2013-10-01 01:22
Isozaki
To podaj jakiś adres, na który można Ci to przesłać ;)
2013-10-01 08:22
Jeszkk
To podaj jakiś adres, na który można Ci to przesłać ;)

klaudia.karasinska@op.pl
to podeślesz mi? :)
2013-10-01 23:07
sokół17

Mam pytanie czy ktoś już się zalogował na WSL Online? Ja cały czas próbuje się zalogować według instrukcji i za każdym razem mi pokazuje błędne dane itp...
2013-10-02 11:39
doman

również zaczynam przygodę z WSL, studia 1ego stopnia inżynierskie niestacjonarne. Nie mogę się zalogować na wsl-online, ponieważ też nie znam jeszcze swojego nr'u indeksu i mam takie pytanie, bo wiem tylko tyle, że 5 października na 10:00 jest rozpoczęcie. A później? są jakieś zajęcia? Zna ktoś jakiś plan? Coś ktoś wgl? :D
Mógłby mnie ktoś ogarnięty ogarnąć i przekazać jaką kolwiek wiedzę na doman.28@wp.pl ? Byłbym bardzo wdzięczny :)
2013-10-02 17:09
zuberija
czy ktoś wie kiedy otrzymamy indeksy i legitymację?
z tego co czytałem można zaparkować autem pod uczelnią z 5zł, ale trzeba się wylegitymować, a ja zaczymam 5.10 od samego rana
2013-10-02 20:06
Konrad.Czapracki

Podczepiam się pod pytanie o legitymacje i proszę o zaakceptowanie do grupy na fb ;)

Pozdr :)
2013-10-04 00:47
WSL_admin
Moderator
witam wszystkich
czy ktoś wie kiedy otrzymamy indeksy i legitymację?
z tego co czytałem można zaparkować autem pod uczelnią z 5zł, ale trzeba się wylegitymować, a ja zaczymam 5.10 od samego rana

Legitymację otrzymacie podczas pierwszego zjazdu.
Indeksów nie otrzymujecie, gdyż w WSL obowiązuje e-indeks, czyli nie ma już konieczności biegania za wykładowcami ws. wpisów do papierowej wersji indeksu :)
2013-10-04 11:17

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)