opcje
Forum
drukuj

Piotr.Jankowski
Czy wiadomo już kiedy jest inauguracja ?

5 października o 10:00 w s. 310.
2013-09-08 14:52
squa
Czyli w konferencyjnej, tam gdzie Olimpiada?
2013-09-09 09:26
Piotr.Jankowski
2013-09-09 10:34
Michau
Będzie może ktoś jechał z okolic Gorzowa, lub przez Gorzów ?
2013-09-09 11:23
Mko
Mam pytanie, troche z innej bajki. Nie wiem czy przeglądaliście stronę WSL, a dokładniej zakładkę informacje dla studentów. Widnieje tam wiadomość dotycząca bezpłatnych kursów języka japońskiego. Czy ktoś wie cokolwiek na ten temat? Kiedy? Gdzie? I czy w każdej chwili można zrezygnować? Będę wdzięczna za każdą pomocną informację :)
2013-09-09 12:43
WSL_admin
Moderator
Mam pytanie, troche z innej bajki. Nie wiem czy przeglądaliście stronę WSL, a dokładniej zakładkę informacje dla studentów. Widnieje tam wiadomość dotycząca bezpłatnych kursów języka japońskiego. Czy ktoś wie cokolwiek na ten temat? Kiedy? Gdzie? I czy w każdej chwili można zrezygnować? Będę wdzięczna za każdą pomocną informację :)

Wszelkie pytanie proszę kierować na adres: nihongo@interia.eu. Tam udzielą Tobie wszystkich szczegółowych informacji :)
2013-09-09 13:19
Mko
Ok, dziękuję. Widziałam dane kontaktowe, ale byłam ciekawa czy ktoś z forum też interesował się tym tematem :)
2013-09-09 15:45
Ancja
Michau ja jade z okolic Gorzowa, pierwszy zjazd pociągiem a później bede mysleć o aucie w prawdzie II stopnia ale zjazdy będą w podobnych terminach ;)

a takie pytanko do ADMINA kiedy można się spodziewac planów ?
2013-09-09 19:02
WSL_admin
Moderator
a takie pytanko do ADMINA kiedy można się spodziewac planów ?

Plan dla studiów niestacjonarnych powinien pojawić się najpóźniej do 26.09.2013. Wiem, że to późno, ale przy rekrutacji do końca września, trudno przewidzieć ile będzie dokładnie studentów i konkretnych grup. Prosimy w tym okresie o cierpliwość i wyrozumiałość :)
Plan podamy naprawdę najszybciej jak to będzie możliwe :)
2013-09-10 09:40
Ancja
ADMINie rozumiem, że wtedy też zostanie uzupełniony nasz wirtualny profil o płatności, plany itp?
2013-09-10 11:33
WSL_admin
Moderator
ADMINie rozumiem, że wtedy też zostanie uzupełniony nasz wirtualny profil o płatności, plany itp?

Tak. Jeśli coś takiego nie będzie miało miejsca to daj proszę znać, błędy niestety zawsze się zdarzają....
2013-09-11 08:44
mermie
Cześć, widzę, że całkiem sporo się Was już tutaj zebrało, właśnie znalazłam link do naszej grupy na FB i oczekuję na akceptację:) co do jazdy samochodem muszę Was ostrzec, że w Poznaniu (przynajmniej w centrum) istnieje strefa parkowania i od 8-18 jest to płatne niestety, no i Poznań strasznie zakorkowany jest. Chociaż widziałam, że dla studentów WSL przy samiutkiej szkole jest parking za 5zł i trzeba jedynie okazać ważną legitymację. SZCZEGÓŁY : http://www.wsl.com.pl/informacja-dla-studentow/items/parking-dla-wszystkich-studentow-wsl. Gdybyście poszukiwali hostelu to mogę polecić cinamon hostel, może nie jest aż tak blisko Estkowskiego, ale miejsca w pokojach sa chyba już od 35zł, ja osobiście gościłam tam jak poszukiwałam mieszkania i obsługa bardzo sympatyczna muszę powiedzieć;)
2013-09-13 02:10
fireman84
Witam wszystkich więc od 5 października zaczynamy:) Pytanie po inauguracji zaczynamy zajęcia?
2013-09-16 21:30
tomekd
Czy wybiera się ktoś na studia z okolic Warszawy ?
2013-09-18 11:27
Justine
Moderator
Witam wszystkich więc od 5 października zaczynamy:) Pytanie po inauguracji zaczynamy zajęcia?

Tak, po inauguracji normalnie są zajęcia - my mieliśmy pierwszego dnia szkolenie BHP - jest ono obowiązkowe dla wszystkich i wymaga wpisu w indeksie. Zachęcam więc do uczestniczenia w nim w pierwszym terminie. Ponieważ potem możecie mieć problem z nadrobieniem. Ciężko o dodatkowe terminy itp.
2013-09-24 09:07

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)