opcje
Forum
drukuj

Piotr.Jankowski

Czy ktoś będzie zaczynał swoją przygodę z logistyką w październiku na studiach niestacjonarnych? Jest tu może jakaś osoba z Łodzi albo woj. łódzkiego?
[Ostatnio edytowany przez Piotr.Jankowski, 2013-08-18 23:00]
2013-07-24 23:29
Bogdan

Panie Piotrze od października zaczynam przygodę na studiach WSL , mamy podobną ilość kilometrów czas przejazdu lecz trasy się nie pokrywają.
Szukam osób ale z woj. Lubuskiego najlepiej koło Żar.
Mam pytanie co pan wie na temat przedmiotów na I roku.
2013-07-25 11:58
Piotr.Jankowski
Witam serdecznie:)

Panie Piotrze od października zaczynam przygodę na studiach WSL , mamy podobną ilość kilometrów czas przejazdu lecz trasy się nie pokrywają.
Szukam osób ale z woj. Lubuskiego najlepiej koło Żar.
Mam pytanie co pan wie na temat przedmiotów na I roku.

Panie Bogdanie - przedmioty na I roku (jak i w pozostałych latach) są opisane w programach studiów. Programy te są dostępne po zalogowaniu się do platformy WSL-Online w zakładce "Moje studia" -> "Program studiów". Co prawda programu na ten rok akademicki jeszcze nie ma, jednak można przypuszczać, że żadnych większych zmian nie będzie i można skorzystać z programu na rok akademicki 2011/2012.
[Ostatnio edytowany przez Piotr.Jankowski, 2013-07-27 20:25]
2013-07-25 18:02
Bogdan
Panie Piotrze mam pytanie.
Wchodząc na WSL-Online muszę podać nr. albumu lub jak kto woli nr. indeksu czyli powinienem się zarejestrować?
2013-07-25 18:59
Piotr.Jankowski
Wielkie dzięki :)
Panie Piotrze mam pytanie.
Wchodząc na WSL-Online muszę podać nr. albumu lub jak kto woli nr. indeksu czyli powinienem się zarejestrować?

Panie Bogdanie - tak, trzeba się zarejestrować.
2013-07-26 12:35
Magdalena19
Ja próbuje się zalogować, ale cały czas pokazuje mi, że błędny login lub hasło. :(
2013-07-30 10:11
Piotr.Jankowski
Ja próbuje się zalogować, ale cały czas pokazuje mi, że błędny login lub hasło. :(

A czy się rejestrowałaś? Tj. po kliknięciu w link "Nie znam hasła, loguję się po raz pierwszy" podaj nr PESEL i numer indeksu (ale bez tej litery na końcu) oraz wymyśl jakieś hasło. Potem - na stronie głównej WSL-Online, zaloguj się za pomocą Twojego wymyślonego hasła i numeru indeksu (ale już z literą na końcu).
[Ostatnio edytowany przez Piotr.Jankowski, 2013-07-31 20:45]
2013-07-30 13:13
Bogdan
Moje próby zalogowania skończyły się nie powodzeniem :mad:
Oczywiście przedzwoniłem do rekrutacji WSL i odpowiedz była szybka i wyczerpująca.
Będziemy mogli się zalogować gdy podzielą nas na grupy i wprowadzą do systemu.
Termin przypuszczalny wrzesień.
Pozdrawiam.
2013-07-30 13:50
Magdalena19
Bardzo dziękuję za pomoc. :) Już wiem co źle robiłam i dlaczego nie mogłam się zalogować :)
Dziękuję bardzo i pozdrawiam :D
2013-07-30 16:54
Jegor365
Panie Piotrze mam pytanie.Gdzie mogą uznać czy udał się na Uniwersytet czy nie.Lista na uczelnie na 2013/2014 rok.
2013-07-31 18:16
Piotr.Jankowski
Witam serdecznie!
Panie Piotrze mam pytanie.Gdzie mogą uznać czy udał się na Uniwersytet czy nie.Lista na uczelnie na 2013/2014 rok.

Jeżeli chodzi o WSL to w ciągu 14 dni od złożenia dokumentów w Biurze Rekrutacji przyjdzie list z informacją o wyniku rekrutacji i wtedy będzie wiadomo czy jest się przyjętym na studia, czy nie. Co do innych szkół to pewnie listy przyjętych są umieszczone na ich stronach internetowych albo zostały wywieszone np. przed dziekanatem, ale dokładnie nie wiem.

Z góry przepraszam za długi czas odpowiedzi.
2013-08-07 15:05
mika935
Tak dla zapoznania:P Kto wybiera się na Zarządzanie logistyką w małych i średnich przedsiębiorstwach?? ;D
2013-08-21 09:21
Piotr.Jankowski
Witam:)
Tak dla zapoznania:P Kto wybiera się na Zarządzanie logistyką w małych i średnich przedsiębiorstwach?? ;D

Ja się na to wybieram :>
2013-08-21 11:50
Kasia.S
kto wybiera się na Inżynierie Systemów logistycznych?
2013-08-26 09:28
Michau
Witam,
kto wybiera się na Inżynierie Systemów logistycznych?

ja się wybieram :)
2013-08-27 20:06

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)