opcje
Forum
drukuj

Idź do strony 1Idź do strony 112345Idź do strony 3Idź do strony 5
REKRUTACJA_WSL
O przyjeciu na studia na Naszą Uczelnie decyduje kolejnośc zgłoszeń. Proponowałabym złożyc dokumenty na tryb studiów który interesuje Pana w pierwszej kolejności, jeżeli miejsca będą oczywiście zostanie Pan przyjety. W przypadku braku wolnych miejsc w danym trybie studiów, poinformujemy o takiej sytuacji i damy możliwość ponownego aplikowania na "drugą opcję". Rekrutowanie się na obydwa tryby na raz jest niepotrzebne.
2012-06-06 14:59
wozza
Mam jeszcze jedno pytanie. Przeglądałem zdjęcia i mam 6 ale 2 są inne niż 4. To czy zgładająć dokumenty może być jedno zdjęcie np w garniturze a 4 inne, czy muszą być takie same ?
2012-06-10 16:57
REKRUTACJA_WSL
Zdjęciami proszę się nie martwić, mogą być one różne, ważne żeby były zrobione w małym formacie.
2012-06-12 13:02
Teciu
Witam planuje w tym roku przejść na wsl i mam pytanie gdzie znajdę rozpiskę zajęć jakie są na 1 roku Jakości żywności ?
Pozdrawiam :rolleyes:
2012-06-27 21:36
adas136

Chciałbym się dowiedzieć, czy jak mam już złożone wszystkie dokumenty i wypełniony test językowy, a brakuje mi tylko dostarczyć świadectwa dojrzałości, to czy muszę je przywieść osobiście, czy np. ktoś może je dostarczyć za mnie?

Z góry dziękuje za odpowiedz :)
2012-06-29 15:19
m.whgkj
Witam, czy opłate rekrutacyjną na 2 innie kierunki trzeba placić osobno? czy jest to 1 razowa oplata z gory dziekuje za odp:)
2012-06-29 22:47
REKRUTACJA_WSL
O przyjęciu na Naszą Uczelnie decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy kandydaci na I roku studiów, studiują w ramach jednego kierunku, specjalność natomiast wybierana jest dopiero na II roku studiów. Jeżeli chce Pan studiować na 2 kierunkach jednocześnie to proszę opłacić opłatę wpisową 2 razy, jeżeli natomiast celem aplikowania na dwa kierunki jest większa szansa na przyjęcie na Naszą Uczelnie to proszę z tego pomysłu zrezygnować i wybrać kierunek który najbardziej Pana interesuje i tylko na niego składać dokumenty.
2012-06-30 13:06
REKRUTACJA_WSL
Witam

Chciałbym się dowiedzieć, czy jak mam już złożone wszystkie dokumenty i wypełniony test językowy, a brakuje mi tylko dostarczyć świadectwa dojrzałości, to czy muszę je przywieść osobiście, czy np. ktoś może je dostarczyć za mnie?

Z góry dziękuje za odpowiedz :)

Jeżeli wszystkie dokumenty zostały złożone w Biurze Rekrutacji, a jedynie trzeba dostarczyć świadectwo maturalne to nie jest obowiązkowe osobiste dostarczenie.
2012-06-30 13:08
wozza
kiedy będzie wiadomo czy jest się przyjętym?

edit:
ok, już przyszła decyzja
[Ostatnio edytowany przez wozza, 2012-07-03 10:43]
2012-07-02 10:54
REKRUTACJA_WSL
Decyzja o przyjęciu przychodzi listem poleconym w ciągu 3 tygodni od dnia złożenia kompletu dokumentów w Biurze Rekrutacji.
2012-07-03 10:06
gumka13
Witam. Mam pytanie odnośnie dostarczenia swiadectwa maturalnego. Pisałem poprawke z j. polskiego i wynik otrzymam 13 września. Jeśli wynik bedzie pozytywny to czy mogę wysłać faxem świadectwo maturalne aby mieć zarezerwowane miejsce na uczelni a oryginał dostarcze nastepnego dnia. Nadmieniam ze do Poznania mam 300km i nie zdąże dowieść tego samego dnia.

Pozdrawiam
Bartosz Gomułka
2012-08-24 13:28
WSL_admin
Moderator
Jasne, nie ma problemu. Prosze tak zrobić :)
2012-08-28 15:12
WuBeHa
Witam! Mam mały problem, w sumie to duży problem. W tym roku piszę maturę i chciałbym po niej wybrać się na logistykę na studia. Miasto jakie obrałem za cel to Poznań. Ktoś mógłby mi pomóc w podpowiedzeniu jakie przedmioty napisać na maturze aby dostać się na logistykę na WSL? Jak rozpatrywane są zgłoszenia kandydatów? Interesują mnie studia stacjonarne oczywiście.
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję oraz jeżeli czegoś nie napisałem proszę pytać w komentarzach.
Dziękuję i czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam.
2012-09-13 19:14
WSL_admin
Moderator
Co do wyboru konkretnych przedmiotów, to nie ma wymagań. Jedyne co mogę powiedzieć, to być może lepiej skupić się na matematyce, gdyż ta w logistyce często jest wykorzystywana, oraz na językach obcych (zamiast na Wiedzy o Społeczeństwie), ale to żaden wymóg oczywiście. Dostajesz się na podstawie średniej z ocen an świadectwie maturalnym oraz samym wyniku na maturze i tyle. :)
2012-09-17 10:44
Adusia240
Witam, chcę studiować zaocznie logistyke na WSL więc dzisiaj ( wiem troche późno ) wykonałam pierwszy krok czyli rejestracje. Moj pytanie brzmi następująco : do kiedy muszę przelać opłatę rektutacyjną? Kiedy będę wiedziała czy zostałam przyjęta?
2012-09-18 15:19
Idź do strony 1Idź do strony 112345Idź do strony 3Idź do strony 5

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)