opcje
Forum
drukuj
 
icon
WojciechZ
Postów:
Możliwości kontaktu z wykładowcą WSL jest kilka:
1) dyżur - każdy z wykładowców odbywa dyżury. Terminy są dostępne dla każdego studenta WSL po zalogowaniu na platformę WSL ONLINE (zakładka dyżury). Tam znajdziecie terminy i miejsca, w których można przyjść do wykładowcy.

2) e-mail - każdy z wykładowców ma swój e-mail, który jest zawsze standardowy: imię.nazwisko@wsl.com.pl. W przypadku, gdy dyżury są wyznaczone w terminach, w których nie można przyjechać - warto skorzystać z poczty elektronicznej, napisać i umówić się inaczej.

3) dział organizacyjno-techniczny - niezawodne źródło informacji we wszystkich przypadkach. Na wprost od wejścia do WSL, znajduje się ten dział, a w nim pracują m.in. Eryk i Tomek. Chłopacy orientują się doskonale kto gdzie ma zajęcia, jak można kogo "dorwać". Warto czasem ich zapytać, jeżeli powyższe dwa sposoby są niewystarczające.

4) media elektroniczne WSL - forum dyskusyjne i facebook - zawsze można zapytać kolegów i koleżanki, które wypowiadają się na facebooku uczelni czy na forum dyskusyjnym... na pewno pomogą :)
2011-09-10 16:15
WojciechZ
Postów:
5) e-learning - dzięki rozwojowi platformy e-learningowej można korzystać z wirtualnych dyżurów wykładowców czatując z nimi na bieżąco oraz pozostawić im wiadomość nawet jeżeli nie ma ich aktualnie - odpowiedzą jak się pojawią.
2012-12-22 13:46
akuku.bernard@wp.pl
Postów: 7
Świetne to rozwiązanie.
2017-08-14 08:55
grey.sky.ie@gmail.com
Postów: 1
Czasami jak się ma krótkie pytanie, można podejść po wykładzie i zapytać :)
________________________

Transport lotnisko Kraków
2019-05-24 11:50
terter@poczta.fm
Postów: 3
To faktycznie dobrze jest przemyślane

----
http://imps.pl/
2019-12-16 12:19
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)