opcje
Forum
drukuj

icon
wozza
Witam jestem zainteresowany studiami na kierunku Zarządzanie BHP. I mam pytanie.
Słyszałwm, że od początku roku weszedł jakiś przepis by być inspektorem BHP, należy skończyć szkołe srednią związaną z bhp a potem isc na studia. Chce się dowiedzieć czy to prawda bo ja jetem po technikum elektronicznym, a dalej chciałbym isc w kierunku bhp?
2012-06-03 21:20
WSL_admin
Moderator
Przepis o którym mówisz wchodzi w życie od lipca 2013 roku. Według nowej ustawy, Inspektorem BHP będzie mogła zostać osoba, która ukończyła studia dyplomowe lub podyplomowe kierunkowe. Natomiast osoba, która ukończy samo technikum, nie będzie mogła awansować w ramach stanowisk związanych z BHP.

Nie ma wymogu, że aby iść na studia z BHP, należy ukończyć takie technikum. :)
2012-06-06 14:39
hajamuka
Witam, interesują mnie studia z Zarządzania BHP. Czy po ukończeniu liceum będzie można aplikować na to, żeby dostać się właśnie na te studia?
2012-10-14 14:30
WSL_admin
Moderator
Witam, interesują mnie studia z Zarządzania BHP. Czy po ukończeniu liceum będzie można aplikować na to, żeby dostać się właśnie na te studia?

Tak, nie ma żadnego problemu. studia te trwają 3 lata, zatem całą niezbędna wiedzę otrzymasz na tych studiach :)
2012-10-30 17:02
tuchai@wp.pl
Witam wszystkich studentów/przyszłych studentów wspaniałego kierunku zarządzanie BHP. Wiem bardzo dobrze ile pracy wymaga przeżycie tych 3 lat na WSL. Dlatego też oferuję swoją pomoc wszystkim studentom. Zapraszam na mojego bloga "www.bhpstrefa.blogspot.com" znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, które pomogą wam przejść przez wszystkie egzaminy. Przede wszystkim zapraszam do zadawania pytań. Na pewno odpowiem na każde z nich, rozwieje każdą wątpliwość i na pewno pomogę tym w przygotowaniu do zajęć/egzaminów/projektów. Wszystko oczywiście bezpłatnie :). Przekażcie wici wszystkim znajomym, że jest nadzieja na lżejsze przejście przez te 3 wspaniałe lata.

Pozdrawiam
Izabella

www.bhpstrefa.blogspot.com
2014-11-05 11:28
mikolaj.golab@op.pl
Zapraszam wszystkich studentów, na szkolenia z obsługi BHP online: http://www.controlbhp.pl/szkolenia-bhp/, dodatkowo prowadzimy kursy pierwszej pomocy, które z pewnością przydadzą się w tym zawodzie. :)

Dobre ceny kas Fiskalnych Nysa - https://www.psi.wroc.pl/kasy-fiskalne-nysa/ sprawdź
[Ostatnio edytowany przez mikolaj.golab@op.pl, 2017-08-03 14:53]
2017-07-25 09:23
topole100@op.pl
Zawsze warto iść na dodatkowe studia z bhp, najlepsi specjaliści od bhp mają wyższe wykształcenie. Dodatkową wiedzę trzeba też zdobywać na późniejszych kursach.
[Ostatnio edytowany przez topole100@op.pl, 2017-08-07 14:22]
2017-08-07 14:16
aleks.gem@o2.pl
Obecnie to sporo firm zajmuje się szkoleniem bhp, trzeba rozważyć ten kierunek.
2018-02-25 15:41
franekk166@interia.pl
Myślę, że ten kierunek nie jest łatwy i żeby go ukończyć trzeba się dobrze postarać. Praca na pewno też nie jest łatwa, ponieważ jest to odpowiedzialne zajęcie.
2018-03-28 12:12
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)