opcje
Forum
drukuj
 
icon
radoslaw.przybysz@onet.pl
Postów: 1
Jestem obecnie w maturalnej klasie na profilu mat-fiz i szukam studiów dla siebie.
Początkowo planowałem iść na automatyke i robotyke,ale to nie jest do końca to co lubie.
Moimi atutami jest matma i analityczne myślenie i szukam pracy z tym związanej.
Teraz wszędzie gdzie nie spojrze logistyka jest przedstawiana jako topowy kierunek ze wzgledu na zarobki i popyt na specjalistów.
Chciałbym zapytać czy na prawde logistyka jest warta uwagi,a jeśli tak to na jakich uczelniach,a jak nie to co innego?
Myślałem o jakiś kierunkach typu finanse i rachunkowosc,czy ekonomia,ale po tym chyba jest słabo z pracą,nawet jak jest się w tym dobrym.
Jeśli czyta to ktoś kto ma więcej do powiedzenia w tym temacie to prosze pisac na e-mail radoslaw.przybysz@onet.pl.
Z góry bardzo dziękuje za pomoc.
2016-10-01 21:43
avatar
marketing@wsl.com.pl
Moderator
Postów: 27
Witaj Radosławie,
Zdecydowanie warto studiować logistykę. :-) Od kilku lat obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny, co potwierdzają wyniki badań i rynkowe analizy. Przykładowo – według raportu firmy rekrutacyjnej Antal w 2015 roku logistycy znaleźli się na 2. miejscu wśród najbardziej pożądanych pracowników na rynku pracy. Zawody spedytora i logistyka są również wskazywane jako zawody deficytowe w Wielkopolsce.

Oczywiście, polecamy studia w Wyższej Szkole Logistyki – pierwszej polskiej specjalistycznej uczelni logistycznej. :-)Atutem WSL jest rozbudowana współpraca z najważniejszymi instytucjami i przedsiębiorstwami z branż transportu, spedycji i logistyki. To ponad 30 wiodących przedsiębiorstw logistycznych, Instytut Logistyki i Magazynowania, Fundacja GS1 Polska, Polskie Towarzystwo Logistyczne, Polska Izba Opakowań oraz Polska Izba Spedycji i Logistyki. Takiego zaplecza logistycznego nie ma żadna inna uczelnia w Polsce!

Oferta WSL jest bardzo bogata. Jeśli Twoimi atutami są matematyka i analityczne myślenie to polecamy studia inżynierskie. Możesz również zdecydować się na studia dualne, na których nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale również praktyczne doświadczenie. Z całą ofertą możesz się zapoznać pod adresem: http://www.wsl.com.pl/oferta
Gdybyś miał dodatkowe pytania to śmiało pisz. :-)
2016-10-05 14:18
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)