opcje
Forum
drukuj

icon
fifi19895@gmail.com
Witam serdecznie. Chciałbym rozpocząć w tym roku studia na WSL, ale mam dwa bardzo trapiące mnie pytania na które nigdzie nie mogę uzyskać odpowiedzi. Pierwsze to kiedy w systemie zaocznym odbywają się zjazdy a dokładnie w jakie dni. Jest to tylko sobota i niedziela czy również w piątek zdarzają się zjazdy. Jestem osobą pracującą na etacie i studiowanie w piątek w moim przypadku jest nie możliwe. W związku z moją pracą nasuwa się drugie moje pytanie jak wygląda sprawa praktyk na tej uczelni. Jestem zatrudniony w firmie transportowej i czy w związku z tym idzie jakoś " obejść " kwestie praktyk. Dodam tylko że chodzi o studia na specjalności transport i spedycja. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam Kamil.
2015-04-21 22:06
paolina.zet@gmail.com
Jest już ktoś kto wie że w październiku zaczyna naukę w WSL ??
2015-05-06 20:24
Schulz.adam@o2.pl
Ja zaocznie, logistyka handlu i dystrybucji
2015-05-21 21:25
marketing@wsl.com.pl
Moderator
Witaj!

Na studiach I stopnia z reguły nie zdarzają się zajęcia w piątki, jedynie w soboty i w niedziele.
Co do praktyk - jest to niemal standard w WSL, że studenci zaoczni zaliczają praktyki na podstawie pracy zawodowej - jest to gotowy schemat działania, praktykowany od lat, więc nie ma problemu.

:)
2015-05-27 15:07
martasokalska@onet.pl
Witam, ja wraz z jeszcze jedną osobą wybieramy się na dzienną logistykę!
Martwię się tylko czy potem ruszy nasza specjalizacja bo w sekretariacie powiedzieli ze nie zawsze, ale jednak te dwie główne czyli spedycji i handlu chyba są popularne co?
2015-06-10 11:29
marketing@wsl.com.pl
Moderator
Hej :-)

Super, cieszymy się, że dołączysz do studentów WSL!

Jeśli chodzi o obie wymienione specjalności, to w zeszłym roku nie było najmniejszego problemu z ich uruchomieniem :-)
2015-06-11 08:17
nerling.angelika@gmail.com
Witam, mam jedno pytanie rejestrujac sie na uczelnie zarajestrowalam sie przez pomylke dwa razy na ten sam kierunek ( Losistyka: specjalizacja Transport i Spedycja) orzymujac dwa numery. Jedna rerejstracje zakonczylam wylogowaniem, drugiej nie czy mimo tego jestem nadal zarejestrowana??
2015-06-13 15:48
marketing@wsl.com.pl
Moderator
Witaj Angeliko,
napisz kontrolnie na rekrutacja@wsl.com.pl

Pamiętaj, aby podać swoje dane osobowe i zwróć uwagę, aby jeden kwestionariusz został skasowany. Wtedy będzie 100% pewność.

Witamy na WSL! :-)
2015-06-13 21:16
emilia_michalska1@wp.pl
Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś określony czas na dostarczenie dokumentów po wypełnieniu kwestionariusza? I czy razie ewentualnej rezygnacji (zanim dokumenty zostaną dostarczone) są jakieś konsekwencje?
2015-07-11 17:07
marketing@wsl.com.pl
Moderator
Hej Emilio,

Po wypełnieniu kwestionariusza powinnaś w ciągu 2 tygodni dostarczyć wszystkie dokumenty. Potem zostaje podpisanie umowy o kształcenie w Biurze Rekrutacji.

Odpowiadając na Twoje pytanie o rezygnacji do tego czasu: brak :-)

Pozdrawiamy!
2015-07-13 08:28
szymon.fojutowski@tlen.pl
Witam, nie utworzyli niestety kierunku Zarządzanie w tym roku na uczelni i przeniesiono mnie na Logistykę, w związku z tym mam pytanie, kto dostał się na stacjonarną logistyke?
2015-09-10 19:44
Malwinka1994mn@o2.pl
Witam, chciałabym dowiedzieć się kiedy zostanie podany plan lekcji? I czy po inauguracji roku akademickiego odbywają się zajęcia?
2015-09-23 14:31
annagolec2@gmail.com
Plan zajęć jest do pobrania na WSL-online w aktualnościach dziekanatu. ;)
2015-09-25 10:16
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)