opcje
Forum
drukuj

icon
pawelkobusinski@me.com
Witam,
jestem zainteresowany studiami dualnymi. Mam kilka pytań. Pierwsze - do kiedy trwa rekrutacja? Następnie mam pytania dotyczące staży - jak one wyglądają, zaczynamy od magazynu i idziemy dalej czy zamiatamy przez 3 lata magazyn? Chciałbym z tego wynieść najwięcej, co jest raczej oczywiste. Jak wygląda sprawa miejsca pracy? Czy studenci pracują w okolicach Poznania (Gądki, Swarzędz, Przeźmierowo) czy firma wysyła ich np. do Gdańska?
Dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam! :)
2015-04-29 19:59
majdasebastian@gmail.com
Cześć!
Rozmawialiśmy już dwa razy przez telefon w ciągu kilku ostatnich dni i ogarnęliśmy temat :) Zostawiam tutaj mój numer: 534517191. Macie pytania, albo ciekawi Was, jak to jest od kuchni? Dzwońcie :) Usługa darmowa :))
2015-05-04 21:50
marketing@wsl.com.pl
Moderator
Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc. Pierwsze rozmowy są już pod koniec czerwca/na początku lipca. Terminy rozmów zostaną wkrótce podane na stronie - http://www.wsl.com.pl/studia-dualne
Jeśli w pierwszej turze nie znajdą się odpowiedni kandydaci, druga tura będzie we wrześni.
Na stronie uzupełniliśmy także tegoroczne lokalizacje staży - sprawdź najcześciej zadawane pytania. O preferowanej lokalizacji koniecznie powiedz na rozmowie rekrutacyjnej.
2015-05-27 14:56
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)