opcje
Forum
drukuj

icon
WojciechZ
W odpowiedzi na liczne prośby ze strony studentów studiów niestacjonarnych WSL – uczelnia wynegocjowała z parkingiem buforowym, znajdującym się po sąsiedzku przy ul. Chwaliszewo – bardzo korzystne warunki parkowania dla studentów WSL w soboty i niedzielę. Koszt parkowania wynosi 5 zł za wjazd na parking, niezależnie od czasu parkowania. Jak to działa?
1. Student pobiera bilet na wjeździe na parking z terminala wjazdowego.
2. W celu wyjazdu, podjeżdża autem pod wyjazd i przekazuje bilet do rozliczenia, oraz pokazuje parkingowemu/parkingowej aktualną legitymację studencką WSL.
3. Student zostaje rozliczony (5 zł ) i może opuścić parking.
Możliwość parkowania studentów WSL na powyższych zasadach będzie możliwa na parkingu już od najbliższej soboty – 16 marca.
Zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Wszelkie pytania, sugestie i opinie na ten temat proszę wpisywać na forum dyskusyjnym.
Uwaga: warunkiem skorzystania z powyżej opisanej możliwości jest posiadanie przy sobie aktualnej legitymacji studenckiej WSL.
Z pozdrowieniami
Wojciech Zalewski
Dyrektor Administracyjny WSL
2013-03-13 23:14
WSL_admin
Moderator
Dla pewności umieszczam zdjęcie z zaznaczonym parkingiem :)

2013-03-14 12:28
gumka13
Czy jeśli mam zajęcia z przerwami w ciągu dnia po 1,5 godz. to czy muszę płacić za każdym razem jak wyjeżdżam czy za pierwszym wyjazdem 5zł a później tylko okazywać dowód wniesionej opłaty?
2013-03-14 18:59
lapa1990
Wow! Jesteście świetni w tym co robicie. Dotychczas parking był dla mnie wielkim problemem. Wielkie dzięki z wyrazami szacunku za takie załatwienie sprawy.
2013-03-14 20:36
WSL_admin
Moderator
@gurnka13: Niestety nie ma takiej możliwości. Na parkingu wdrożony jest elektroniczny system rejestracji czasu parkowania i rejestruje on każdy wjazd i wyjazd danej osoby. Zatem za każdym razem, jak wjedziesz na parking, system zidentyfikuje Ciebie jako nowego użytkownika.

@lapa1990: Dziękujemy :)
2013-03-15 10:27
WojciechZ
Wynegocjowaliśmy z parkingiem buforowym te same warunki parkowania w soboty i niedziele dla słuchaczy studiów podyplomowych WSL. Jedyną różnicę stanowi weryfikacja osób upoważnionych. Studenci okazują legitymację studencką. Słuchacze studiów podyplomowych nie mają legitymacji, a zatem osoby zainteresowane zgłaszają swoją chęć dopisania do listy upoważnionych słuchaczy, która będzie przekazywana na portiernię parkingu raz w miesiącu. Zgłoszenia proszę kierować na adres simona.jankiewicz@wsl.com.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz rodzaju i edycji studiów podyplomowych.
2013-04-05 12:44
WSL_admin
Moderator
Stawka za godziną parkowania dla studentów dziennych w tygodniu została obnizona z 3 zł/h do 2 zł/h. Należy okazać ważną legitymację studencką WSL.
2013-05-22 15:31
WSL_admin
Moderator
UWAGA! Promocyjne warunki obowiązują tylko w godzinach, w których w WSL odbywają się zajęcia!
Auta pozostawione na noc – zostaną obciążeni standardową OPŁATĄ.
2013-11-22 19:36
agatamichalowska1408@wp.pl
a czy studenci którzy nie otrzymali jeszcze legitymacji mogą wjechać na parking?
2014-10-03 19:33
sceptyk88@prokonto.pl
Nie wydaje mi się by studenci bez legitki wjechać ;)

2015-01-09 18:18
g798144@trbvm.com
A ja swoją legitymację gdzieś zapodziałam :O
2015-03-31 21:33
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)