opcje
Forum
drukuj

Idź do strony 1Idź do strony 2123Idź do strony 4Idź do strony 3
wioluskaelk
I teraz pytanie co do pkt 2. Czyli mam najpierw sie zglosic ze planuje miec taka srednia przez dwie najblizsze sesje? stypendium nie jest automatycznie nadawne studentom?
2013-09-23 08:17
Mandy
2. O stypendium za wyniki w nauce można się ubiegać jeśli średnia za DWIE KOLEJNE sesje wyniesie minimum 4,25. Średnią liczy program w Dziekanacie z elektronicznego indeksu.

iconwioluskaelk:
I teraz pytanie co do pkt 2. Czyli mam najpierw sie zglosic ze planuje miec taka srednia przez dwie najblizsze sesje?

Ludzie pomyślcie przez chwilę zanim napiszecie bzdury!
Przecież to jest logiczne że wnioski na stypendium składa się dopiero PO ZALICZENIU dwóch kolejnych semestrów! W końcu na jakiej podstawie komisja ma przyznać stypendium? Wywróżyć z fusów że dany student będzie miał wyniki na poziomie minimum 4,25?
Wynagrodzenie w pracy też dostajecie z góry?? :P bez względu na to jak pracujecie i ile np. godzin przepracujecie? Nie sądzę :P
iconwioluskaelk:
stypendium nie jest automatycznie nadawne studentom?

No bez przesady! :P Szczyt lenistwa jeśli komuś nie chce się zanieść wniosku do dziekanatu żeby dostać stypendium na które zapracował przez dwa semestry.
2013-09-23 12:46
Magdalena19
Czyli dopiero na drugim roku można składać wniosek o stypendium naukowe :D
2013-09-23 14:54
wioluskaelk
Spoko, tylko wcześniej studiowałam na innej uczelni, no i tam była inna procedura stąd moje pytanie. Przepraszam, jeżeli pytanie o cokolwiek jest pisaniem bzdur. A jeżeli chodzi o pracę, to przepraszam, ale wiem ile przepracuję godzin, mam umowę o pracę, nie dostaję "z góry" tylko "z dołu" ale akurat jeżeli zaczynamy się wszystkiego czepiać to ja też tutaj przyczepie się do argumentu przepracowanych godzin, Wracając do pkt drugiego, formuła tego punktu budziła lekką wątpilwość, więc inteligentni pytają, btw haters gonna hate.
2013-10-02 17:55
Makaron
Hej. Mam takie pytanko dotyczące stypendium. Mianowicie czy w kwocie przyznanego stypendium socjalnego wliczona jest kwota, za tzw. odległość od miejsca zamieszkania ? Słyszałem że z tego tytułu na innych uczelniach studenci otrzymują dodatkową kaskę :w00t:
W regulaminie przyznawania pomocy materialnej studentom napisane jest że należy wyczerpująco opisać sytuację która uniemożliwia codzienny dojazd na uczelnie, oraz dołączyć ksero umowy najmu lokalu.
Ja dostarczyłem tylko ksero umowy najmu. Czy przez to, że nie opisałem wyczerpująco utrudnionego dojazdu na uczelnie mogłem otrzymać zaniżone stypendium ? :confused:
2013-11-16 18:52
Makaron
Doczekam się jakiejś odpowiedzi ? :scared:
2013-11-18 14:30
Dawid301293
Aktualnie nie mam pracy, a szkoła daje taką możliwość jak stypendium więc skorzystałem. Przyznano mi wg decyzji 600zł / miesiąc na okres 10 miesięcy. Pani Bednarek z powiedziała że otrzymam w tym tygodniu przelew za pierwsze 3 miesiące, powinno to być 1800zł a otrzymałem połowę czyli 900zł. I takie pytanie do innych którzy otrzymali już przelew. Dostaliście całość za 3 miesiące ? czy może tylko za jeden miesiąc? pozdrawiam :)
2013-11-19 13:11
whitegirl
Witajcie, mam zamiar złożyć wniosek o stypendium socjalne na naszej uczelni. Czy może orientuje się ktoś ile ono wynosi? Wiem,że na każdej uczelni jest inaczej stąd moje pytanie. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bardzo mi pomożecie. :rolleyes:
2013-11-26 15:28
Justine
Moderator
Witajcie, mam zamiar złożyć wniosek o stypendium socjalne na naszej uczelni. Czy może orientuje się ktoś ile ono wynosi? Wiem,że na każdej uczelni jest inaczej stąd moje pytanie. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bardzo mi pomożecie. :rolleyes:

Z tego co mi wiadomo to wnioski o jakiekolwiek stypendia można było składać do 15 października.
2013-12-11 23:40
Magdalena19
A żeby dostać stypendium naukowe, to trzeba mieć na pierwszym jak i na drugim semestrze średnią powyżej 4.25 ( I semestr - 4.25, II semestr 4.25) ? Czy liczy się średnia z pierwszego i drugiego semstru ( I semestr - 4.00, II semestr 4.50, średnia 4.25) ?
2014-01-28 20:37
WSL_admin
Moderator
A żeby dostać stypendium naukowe, to trzeba mieć na pierwszym jak i na drugim semestrze średnią powyżej 4.25 ( I semestr - 4.25, II semestr 4.25) ? Czy liczy się średnia z pierwszego i drugiego semstru ( I semestr - 4.00, II semestr 4.50, średnia 4.25) ?

Liczy się średnia wyliczona z dwóch semestrów, a nie konkretna średnia w danym semestrze :)
2014-01-29 08:27
marta0994@wp.pl
Czy można składać wniosek o stypendium socjalne po upływie 15.10 z przyczyn losowych ? i gdzie mogę znalesc regulamin dotyczacy stypendium socjalnego ???? :) :)
2014-10-17 14:51
Idź do strony 1Idź do strony 2123Idź do strony 4Idź do strony 3

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)