opcje
Forum
drukuj

icon
pcembrowicz@gmail.com
Hej!

Piszę tutaj, bo potrzebuję Waszej pomocy. Ale najpierw się wytłumaczę: pracuję na półtora etatu, jestem totalnie zalatany, staram się w to wszystko wsadzić też studia, ale mam wrażenie, że część uczelnianych informacji mi umyka..

Jestem na seminarce u dra Krzyżaniaka, aczkolwiek mimo szczerych chęci nasz kontakt (mailowy) troszkę kuleje. Mam już temat pracy.. ba! nawet trochę już naskrobałem ;) ale boję się, że mój wysiłek może pójść na marne jeśli oczekiwania odnośnie inżynierki nie pokryją się z tym, co piszę.. Znalazłem na platformie wymogi dot. pisania pracy u dra Krzyżaniaka. I tu zaczynają się schody :blink:

Jak czytamy:

Typ pracy -- Nakierowany na rozwiązanie konkretnego problemu [...] -> OK

Etapy pracy:
1. Identyfikacja problemu, OK
2. Identyfikacja i analiza źródeł pozwalających na rozwiązania problemu, OK
3. Formalny opis problemu, OK
ALE
4. Zaprojektowanie algorytmów rozwiązujących problem, :confused:
5. Wykonanie prototypowej aplikacji w arkuszu EXCEL wspomagającej rozwiązanie problemu. :cry:
6. Demonstracja aplikacji, nakierowana na rozwiązanie postawionego problemu. :-/

I właśnie.. punkty 4-6 to dla mnie trochę nowość.. I trochę też nie do końca jestem w stanie póki co ogarnąć o co chodzi..

Do Was:

Czy znalazłaby się jakaś miła i pomocna duszyczka (będąca przypisaną do grupy dra Krzyżaniaka), która znalazłaby chwilę, żeby skontaktować się ze mną i wyjaśnić mi pokrótce jak cały ten temat ugryźć? Będę strasznie wdzięczny i wielce zobowiązany :blush:

Liczę na Was :)
Pozdrawiam,
Piotr
2014-09-22 22:44
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)