opcje
Forum
drukuj
 
icon
WSL_admin
Moderator
Postów:
Drogie Studentki, Drodzy Studenci,
W odpowiedzi na liczne prośby ze strony studentów studiów stacjonarnych WSL – uczelnia wynegocjowała z parkingiem buforowym, znajdującym się po sąsiedzku przy ul. Chwaliszewo – bardzo korzystne warunki parkowania dla studentów WSL przez cały tydzień. Koszt parkowania wynosi 5 zł za wjazd na parking, niezależnie od czasu parkowania. Jak to działa?
1. Student pobiera bilet na wjeździe na parking z terminala wjazdowego.
2. W celu wyjazdu, podjeżdża autem pod wyjazd i przekazuje bilet do rozliczenia, oraz pokazuje parkingowemu/parkingowej aktualną legitymację studencką WSL.
3. Student zostaje rozliczony (5 zł ) i może opuścić parking.
Możliwość parkowania studentów WSL na powyższych zasadach będzie możliwa na parkingu już od najbliższej soboty – 16 marca.
Zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Wszelkie pytania, sugestie i opinie na ten temat proszę wpisywać na forum dyskusyjnym.
Uwaga: warunkiem skorzystania z powyżej opisanej możliwości jest posiadanie przy sobie aktualnej legitymacji studenckiej WSL.
2013-08-05 14:31
WSL_admin
Moderator
Postów:
Dla pewności umieszczam zdjęcie z zaznaczonym parkingiem :)

2013-08-05 14:33
WSL_admin
Moderator
Postów:
UWAGA! Promocyjne warunki obowiązują tylko w godzinach, w których w WSL odbywają się zajęcia!
Auta pozostawione na noc – zostaną obciążeni standardową OPŁA
2013-11-22 19:37
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)