opcje
Forum
drukuj

icon
Pauli
chciałabym prosić o opinię osoby, które są na inżynierce.
Czy nie załują, że nie wybrały np. licencjata.

Mam dylemat, ponieważ zastanawiam się nad jednym kierunkiem na licencjacie, albo właśnie nad inżynierką(wiem, ze jest osoba z mgr inżynierem bardziej "rozchwytywana").

Chcę wybrać dobrze, stąd moje pytanie.. obawiam się rownież tego, że w grupie będę miała samych facetow. :)

Pozdrawiam
2012-05-29 19:17
whinberry
Jest sporo kobiet na inżynierce, więc nie bój się. Samych facetów mieć nie będziesz.
2012-05-30 11:57
Pauli
2012-05-31 18:15
marian_922
Mam pytanie czy studia inżynierskie są o wiele cięższe od studiów licencjackich?
2012-06-17 15:50
dymex92
Witam, ja również zastanawiam się nad studiami I stopnia: licencjat, a inżynierskie ? Może mi ktoś sensownie wytłumaczyć, na czym polega różnica, oraz czy bardzo obydwa rodzaje różnią się pod względem poziomu nauki ? czekam na odpowiedź Pozdrawiam
2012-06-27 13:13
WSL_admin
Moderator
Mówiąc w dużym skrócie: studia inżynierskie trwają jeden semestr dłużej i są bardziej sprofilowane pod kątem technicznym (większy nacisk na tego typu przedmioty).

:)
2012-07-17 12:15
pablo1989
Studia inżynierskie są bardziej rozbudowane pod względem przedmiotów technicznych, co może nie jest łatwe ale idzie zdać... na dodatek inżynierskie moim zdaniem dadzą Ci wiecej w przyszłości niż sam licencjat...

Pozdrawiam
[Ostatnio edytowany przez marketing@wsl.com.pl, 2015-06-27 14:25]
2012-09-17 00:18
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)