opcje
Forum
drukuj

icon
gacus908

Jestem zainteresowany podjęciem nauki na WSL. Ze względu na fakt, iż pracuje interesują mnie studia niestacjonarne,kierunek inżynieria systemów logistycznych.Chce wybrać szkołę, która dużo mnie nauczy a zdobyta wiedza będzie doceniana przez Centrum Dystrybucyjne, w którym pracuje.
Jednak nie mam pewności czy warto zainwestować w Poznaniu. Czy nie wybrać uczelni bliżej od mojego miejsca pracy.
Uwagę moją zwraca koszt nauki. Dlaczego studia dzienne są droższe od zaocznych? Czy to znaczy,że program nauki w weekendy jest znacznie słabszy niż dzienny? Jakie są różnice miedzy trybami nauki?

Czy w sobotę można złożyć dokumenty?
Czy zjazdy są co 2 tygodnie w piątek. sobota i niedziela ?
Na podstawie jakich przedmiotów o zarządzaniu będę zdobywał wiedzę o logistyce.?

Pozdrawiam,
Marcin
2012-05-06 23:23
whinberry
Jeśli chodzi o zjazdy to akurat pierwszy rok miał trzy razy w miesiącu, soboty i niedziele.
2012-05-09 13:13
WSL_admin
Moderator

1) Tak w sobotę można złożyć dokumenty
3) W tym miejscu znajdziesz wykaz kierunków specjalnościowych do wyboru przy każdej specjalności: http://www.wsl.com.pl/studia-licencjackie-kierunki-i-specjalności.

:rolleyes:
2012-05-14 12:28
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)