opcje
drukuj

Wywiady ze studentami

Marcin Czajczyk

Czy lotnisko w Berlinie zmieni się dzięki absolwentowi WSL?

2011-07-21 14:40

Ambitny, inteligentny i skromny – tak w skrócie można opisać Marcina Czajczyka, studenta Wyższej Szkoły Logistyki, który rok temu wyjechał na wymianę międzynarodową do uczelni partnerskiej TH Wildau. 21 lipca Marcin obronił na piątkę podwójny dyplom licencjacki z logistyki. Jego innowacyjne pomysły chce wdrożyć Lotnisko Schönefeld, on sam natomiast został najlepszym absolwentem studiów stacjonarnych I stopnia, rozpoczyna praktykę w firmie Volkswagen Poznań oraz planuje kontynuować naukę w WSL.

Więcej...

 
 

W WSL odkryłem w sobie „duszę logistyka“

2011-01-25 00:01

Ambitny, inteligentny i przebojowy. Podczas studiów w Wyższej Szkole Logistyki odkrył w sobie „duszę logistyka“. Brał udział w wymianie międzynarodowej w ramach programu Erasmus wyjeżdżając do uczelni partnerskiej TH Wildau.

Więcej...

 
 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)