opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Znamy nazwiska zwycięzców konkursu Ekol!
drukuj

Znamy nazwiska zwycięzców konkursu Ekol!

2017-03-15 16:10

Miło nam poinformować, że w wyniku kilkuetapowych prac jury konkursu "Z Warszawy do Teheranu, ale jak?" wyłonieni zostali jego zwycięzcy. W ocenie menedżerów Ekol, pracowników naukowo-dydaktycznych WSL oraz przedstawiciela Samorządu Studenckiego za najlepszą pracę uznano projekt Pani Sary Grodzkiej i Pana Mateusza Kaisera.

Konkurs "Z Warszawy do Teheranu, ale jak?" polegał na zaprojektowaniu trasy przesyłki ze stolicy Polski do stolicy Iranu. Jury przy ocenie projektów wzięło pod uwagę dywersyfikację wykorzystanych środków transportu, nowatorskie podejście do trasy przewozu i czas przejazdu.

Przed zwycięzcami teraz odbiór atrakcyjnej nagrody, czyli udział w zagranicznym wyjeździe do Monchium, Barcelony lub Stambułu.

Serdecznie gratulujemy!

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)