opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Znamy Zwycięzców 13 Edycji Prologis Najlepszym
drukuj

Znamy Zwycięzców 13 Edycji Prologis Najlepszym

2018-05-25 01:00

Znamy Zwycięzców 13 Edycji Prologis Najlepszym

Prologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki, już po raz trzynasty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”. Ideą inicjatywy jest promowanie ambitnych i pracowitych młodych ludzi oraz otwieranie przed nimi drzwi do kariery. Tegoroczne nagrody zostały wręczone 23 maja podczas uroczystej gali Polskiego Kongresu Logistycznego w Poznaniu.

Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2017/2018 w trzech kategoriach:

  • Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężył Szymon Setlak za pracę „Rozwój rynku usług logistycznych w Polsce i na tle wybranych państw Unii Europejskiej” napisana pod kierownictwem prof. zw. dr hab. inż. Józefa Frąsia,
  • Najlepsza Praca Dyplomowa, w której nagrodę otrzymał Aleksander Kupryjaniuk za pracę pod tytułem: „Analiza wdrożenia technologii RFID w wybranym przedsiębiorstwie”,  napisaną pod kierownictwem dr inż. Romana Domańskiego,
  • Najlepszy Absolwent – tytuł przyznano Bartłomiejowi Sydorowi za wybitne osiągnięcia w nauce oraz zaangażowanie w życie akademickie.

Każdy ze zwycięzców otrzymał stypendium finansowe w wysokości 4 000 złotych ufundowane przez firmę Prologis. Do tej pory wyłoniono już 34 studentów, a łączna wartość przyznanych stypendiów przekroczyła 163 000 zł.

" Ta inicjatywa to dla nas znaczący wkład we współpracę ze środowiskiem akademickim oraz promocję najlepszych z najlepszych. Jestem przekonana, że laureaci „Prologis Najlepszym” będą mieli istotny wpływ na przyszłość zarówno polskiego, jak i globalnego rynku magazynowego, a na pewno większość z nich zostanie naszymi partnerami w biznesie" - mówi MARTA TĘSIOROWSKA VICE PRESIDENT, HEAD OF MARKETING & COMMUNICATIONS EUROPE

Z portfolio 2,4 miliona metrów kwadratowych powierzchni logistycznych Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Polsce (stan na 31 grudnia 2017 r.).

Zdjęcie wykonał Marcin Walich.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)