opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Zimowa rekrutacja na studia II stopnia rozpoczęta!
drukuj

Zimowa rekrutacja na studia II stopnia rozpoczęta!

2017-01-02 14:06

2 stycznia w Wyższej Szkole Logistyki rozpoczęła się zimowa rekrutacja na studia II stopnia. Dzięki temu świeżo upieczeni inżynierowie będą mogli bez zbędnej przerwy kontynuować naukę. To również okazja do powrotu na studia dla tych, którzy po ukończeniu licencjatu postanowili wziąć oddech i chwilę odpocząć.

Studia II stopnia w Wyższej Szkole Logistyki rozpoczną się w II połowie lutego. Studenci w trzy semestry będą mogli zdobyć tytuł magistra. W trakcie nauki mogą się również starać o branżowe i językowe certyfikaty.

 

Na kierunku logistyka do wyboru jest aż sześć praktycznych specjalności, dostosowanych do potrzeb gospodarki:

Kompetencje i umiejętności zdobyte podczas nauki pozwolą absolwentom na podjęcie pracy w przedsiębiorstwach logistycznych, transportowych i spedycyjnych, otworzą drogę do awansu zawodowego lub ułatwią prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

SPRAWDŹ ZASADY REKRUTACJI I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)