opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Zajęcia w semestrze zimowym w trybie on-line
drukuj

Zajęcia w semestrze zimowym w trybie on-line

2020-09-04 12:18

Drodzy studenci,

Tęsknimy za Wami w murach naszej Uczelni, ale na podstawie opublikowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaleceń dotyczących kształcenia w nowym roku akademickim i rekomendacji dla władz uczelni, podjęliśmy decyzję że:

- zajęcia w Wyższej Szkole Logistyki w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021 będą realizowane głównie w trybie on-line (zdalnie), a stacjonarnie w gmachu Uczelni będą realizowane tylko zajęcia laboratoryjne.

Na podstawie analizy zajęć planowanych w semestrze zimowym na każdym roku, poziomie i kierunku studiów oznacza to - że będziecie mieli zajęcia stacjonarne w gmachu Uczelni maksymalnie przez dwa dni w ciągu całego semestru zimowego.

Szczegółowe dane będą przekazane w planach zajęć.

W realizacji zajęć będą spełnione wszystkie wymagania sanitarno-epidemiczne i normy stąd wynikające, wymagane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Pozdrawiamy

Władze Uczelni

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)