opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Z Warszawy do Szanghaju, ale jak?
drukuj

Z Warszawy do Szanghaju, ale jak?

2017-12-23 10:32

Konkurs na plan przetransportowania ładunku z Szanghaju do Warszawy z intermodalnym wykorzystaniem najbardziej efektywnych środków transportu.

Rok temu Ekol wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki zorganizował konkurs „Z Warszawy do Teheranu, ale jak?”. Jego zwycięzcom firma sfinansowała kilkudniowy pobyt w Barcelonie. W tym roku kierunek będzie inny. 

Ekol otworzył właśnie połączenie z Chinami, więc tytuł konkursu w tym roku akademickim brzmi „Z Warszawy do Szanghaju, ale jak?”. Uczestnicy będą musieli przedstawić plan przetransportowania określonego w regulaminie ładunku z Szanghaju do Warszawy z intermodalnym wykorzystaniem najbardziej efektywnych środków transportu, tak aby ładunek dotarł na miejsce w możliwie najkrótszym czasie i w optymalnej cenie. W konkursie będą mogli wziąć udział wszyscy studenci Wyższej Szkoły Logistyki, zarówno studiujący na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. A warto, bo nagrodą będzie kilkudniowy pobyt w Stambule. Konkurs rozpocznie się 20 listopada br., a prace konkursowe należy złożyć w Biurze Praktyk i Karier Zawodowych WSL w dniach od 29 stycznia do 3 lutego 2018 roku. Rozstrzygnięcie zostanie ogłoszone 16 marca 2018 roku. 

Mamy jeden apel do uczestników – niech ich prace będą krótkie i zwięzłe, za to dobrze przemyślane i udokumentowane. To najprostsza droga do sukcesu.

Regulamin konkursu

LOGO

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)