opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Wystartowała 3. edycja studiów MBA
drukuj

Wystartowała 3. edycja studiów MBA

2016-10-24 11:16

Kolejna grupa słuchaczy rozpoczęła naukę w ramach prestiżowych studiów MBA in Logistics & Supply Chain Management. Zjazd inauguracyjny miał miejsce w dniach 21-23 października.

Studia MBA w Wyższej Szkole Logistyki trwają 3 semestry. Elitarną grupę słuchaczy tworzą osoby legitymujące się minimum 2-letnim doświadczeniem na stanowisku kierowniczym oraz znajomością języka angielskiego. Grono słuchaczy to przedstawiciele największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw zajmujących się m.in. produkcją, logistyką i handlem. W dwóch obecnie prowadzonych edycjach studiów MBA bierze udział łącznie ponad 40 słuchaczy.

Studia MBA in Logistics & Supply Chain Management to pierwszy w Polsce program studiów MBA, obejmujący wiedzę z zakresu strategicznego i operacyjnego zarządzania logistyką oraz międzynarodowymi łańcuchami dostaw i sieciami współpracy gospodarczej. 3 zjazdy w ramach studiów MBA odbywają się w partnerskiej uczelni Technische Hochschule Wildau w Niemczech. 50% zajęć prowadzonych jest w języku angielskim. Program studiów wzbogacony został o wizyty studyjne w przedsiębiorstwach polskich i zagranicznych związanych z branżą TSL np. w fabryce BMW w Berlinie, VW w Dreźnie i na terminalu lotniczy DHL w Lipsku. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje kadra najwyższej klasy specjalistów, a wartością dodaną jest możliwość nawiązania cennych kontaktów zawodowych. Studia MBA realizowane w Wyższej Szkole Logistyki jako jedyne w tej części Europy umożliwiają ich uczestnikom otrzymanie potwierdzenia zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych w formie certyfikatu Candidate, który umożliwia uzyskanie tytułu European Master Logistician – najwyższego poziomu kwalifikacji w obszarze logistyki zgodnego ze standardami Europejskiego Towarzystwa Logistycznego.

Więcej informacji o studiach MBA w logistyce można znaleźć pod adresem: www.wsl.com.pl/podyplomowe-mba

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)