opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / WSL najlepszą uczelnią logistyczną według tygodnika WPROST
drukuj

WSL najlepszą uczelnią logistyczną według tygodnika WPROST

2013-03-22 15:40

Ostatnie badanie tygodnika Wprost, przeprowadzone wśród 500 pracodawców wskazuje jednoznacznie, że Wyższa Szkoła Logistyki to najbardziej ceniona uczelnia logistyczna w kraju. Każdy z ankietowanych dyrektorów HR miał wskazać 5 uczelni, których absolwentów chętnie zatrudnia. Wyższa Szkoła Logistyki w opracowanym na tej podstawie rankingu zajmuje ósme miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce i jest liderem wśród uczelni o profilu logistycznym. Autorzy badania wyłonili także najlepszą 50 uczelni w kraju – czyli listę szkół wyższych najczęściej wymienianych przez pracodawców. WSL znalazła się i w tym elitarnym gronie.

W badaniu udział wzięli dyrektorzy personalni z 500 przedsiębiorstw, które w 2011 roku osiągnęły największy przychód. Można zatem powiedzieć, że naszych absolwentów doceniają liderzy przedsiębiorczości.

„Ranking WPROST opracowywany jest wyłącznie na podstawie pytań skierowanych do pracodawców i wydaje się, że to jest właśnie najbardziej rzetelne źródło pozyskiwania danych o jakości kształcenia uczelni w Polsce. Pozycja Wyższej Szkoły Logistyki potwierdza jej największy w kraju potencjał w kształceniu logistyków, niezmiennie od 12 lat” – powiedział Wojciech Zalewski, rzecznik prasowy WSL.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)