opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / WSL na podium w klasyfikacji uczelni niepublicznych AMW
drukuj

WSL na podium w klasyfikacji uczelni niepublicznych AMW

2016-10-14 14:44

W czwartek 13 października w poznańskim klubie Pacha odbyło się podsumowanie Akademickich Mistrzostw Wielkopolski 2015/2016. Wyższa Szkoła Logistyki uplasowała się na wysokim 3. miejscu w klasyfikacji uczelni niepublicznych.

Na Wielkopolskiej Gali Sportu Akademickiego pojawili się trenerzy, studenci, działacze AZS oraz przedstawiciele władz uczelni, aby wspólnie podsumować sezon 2015/2016. W minionej edycji Akademickich Mistrzostw Wielkopolski wystartowały łącznie 22 uczelnie publiczne i niepubliczne z Poznania, Leszna, Konina, Kalisza oraz Piły. Oprócz klasyfikacji generalnej i medalowej, dodatkowa klasyfikacja prowadzona była dla uczelni niepublicznych. W tym zestawieniu Wyższa Szkoła Logistyki uplasowała się na podium zajmując wysoką 3. pozycję.

Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski rozgrywane są w kilkudziesięciu dyscyplinach sportowych m.in. w bowlingu, futsalu, judo, karate, koszykówce i lekkoatletyce. Wyższa Szkoła Logistyki jest organizatorem Akademickich Mistrzostw Wielkopolski w bowlingu oraz corocznego turnieju bowlingowego o Puchar Rektora WSL.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)