opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Warsztaty z wystąpień publicznych w WSL
drukuj

Warsztaty z wystąpień publicznych w WSL

2016-12-16 15:33

16 grudnia w Wyższej Szkole Logistyki odbyły się warsztaty pt. "Skuteczne wystąpienia publiczne". Zajęcia z młodymi logistykami poprowadził Sławomir Błotny, Group Business Development Director w Grupie Raben.

Szkolenie z wystąpień publicznych dotyczyło m.in. różnych etapów przygotowania profesjonalnej prezentacji, organizacji zespołu pracującego nad projektem, technicznych i psychologicznych aspektów budowania poszczególnych slajdów, technik prezentacji itp. Praktyczne informacje i wskazówki studenci będą mogli wykorzystać zarówno w trakcie studiów, jak i w pracy zawodowej.

Spotkanie będzie miało kontynuację w styczniu. Wówczas uczestnicy warsztatów przedstawią swoje prezentacje oraz omówią ich mocne i słabe strony z słuchaczami. Dodatkowo przewidziane jest nagrywanie przemówień, dzięki czemu każdy będzie mógł sprawdzić jak wypada podczas publicznych wystąpień.

Współorganizatorem wydarzenia jest Biuro Praktyk i Karier Zawodowych.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)