opcje
drukuj

Warszawa zdobyta

2015-09-27 16:16

WSL wkrótce inauguruje kolejny rok akademicki, będący dla wielu studentów areną konkurencji i zmagań z nową wiedzą. Klub „Biegaj z WSL” rozpoczyna natomiast sezon startów w maratonach, w których konkurencja i zmagania także są na pierwszym miejscu.
27 września swój maratoński debiut zaliczył student WSL Łukasz Strzelczak, któremu dystans 42,195 km udało się pokonać w 04:54:43. Łukasz nie próżnował w tym roku i solidnie przygotowywał się do startu od kilku miesięcy, zaliczając między innymi Kurdeszową Za(Dyszkę) w Kostrzynie oraz Półmaraton Słowaka.

Łukaszowi życzymy dalszych sukcesów w pokonywaniu słynnych maratońskich „ścian” oraz trzymamy kciuki za występ pozostałych klubowiczów w maratonie poznańskim, który startuje już 11 października.

Łukasz Strzelczak - Maraton Warszawski

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)